מתיחה מצחיקה: מה הייתם מוכנים לעשות בשביל גלקסי 4 בחינם?

מה הייתם מוכנים לעשות בכדי לזכות בגלאקסי 4 החדש בחינם? אני בטוח שבאופן יחסי, דיי הרבה. ברשת הסמארטפונים והתקשורת הבריטית  Carphone Warehouse, ביקשו לבדוק עד כמה יהיו מוכנים לקוחות החברה לסבול במטרה להניח את ידיהם על הסמארטפון המתקדם בחינם, ושחררו לפני מספר ימים סרטון ויראלי משעשע המציג את תוצאות הניסוי המצחיק שערכו באחת מהחנויות ברשת.

במסגרת הניסוי שתלו באחת החנויות עמדה מיוחדת ועליה מכשיר סמארטפון מסוג גלקסי 4. ליד העמדה הוצב שלט המבשר ללקוחות כי ברגע שהטלפון יצלצל, זה שיענה לשיחה יוכל לזכות מיידת בפרס שווה. כאשר צלצל הטלפון מיהרו הלקוחות לענות ונתקלו מעברו השני של הקו באדם המחקה משיבון קולי, המבשר להם שאם יענו על שלוש שאלות נכונה, יזכו בסמארטפון החדש.

מתיחה גלקסי

כמובן, כל העסק היה פיקטיבי לחלוטין, והאדם המותח החל לשגע את המשתתפים עם שאלות מצחיקות ולא רלוונטיות כמו “האם אתה מרגל ישראלי?” או “האם אי פעם עשית סקס עם גרביים?”. בנוסף, הוצגו למתמודדים שאלות אמריקאיות עם שלוש תשובות אפשריות, אולם גם כשענו המתמודדים נכונה על השאלות, “המשיבון” קלט את התשובות שלהן כשגויות.

לא ברור עד כמה הסרטון הזה באמת עושה שירות לרשת הסלולאר אותה הוא מנסה לפרסם, אלא אם המסר שמנסה החברה להעביר הוא “אנחנו מתעללים בלקוחות שלנו ובסוף גובים מהם כסף”, אבל בכל אופן, מדובר בסרטון מצחיק וכיפי לצפייה, שמוכיח שוב, בפעם המי יודע כמה, כי כשמונח על הכף פרס חינמי, גבולות הסבלנות של בני האדם נמתחים משמעותית.


לייק לפטריה בפייסבוק