פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה מה שקורה כשמכניסים פיצה לתוך רכב לוהט ביום הכי חם בשנה

הקיץ כבר כאן, הטמפרטורה מטפסת לגבהים חדשים שגורמים לנו להתחרט על הרגע בו החלטנו לצאת מהבית ואפילו המזגן ברכב מתחנן על חייו ומבקש שנעצור בצד ונארגן לו כוס מים. השרב הכבד שפקד אותנו השבוע אמנם מבשר על תחילת עונת הים והבריכה, המכנסיים הקצרים והכפכפים, אבל גם מחזיר לתודעה שלנו את תופעת הלוואי הכי נוראית של הקיץ: הורים ששוכחים את הילדים שלהם ברכב.

בזמן שכבר אתמול התבשרנו על תינוקת שנשכחה ברכב למשך שעתיים, השף חיים כהן (מאסטר שף) התייגס גם הוא למאמצי ההסברה והעלאת המודעות לתופעה המחרידה כשפרסם אתמול סרטון, טריילר פיקטיבי לתכנית בישול חדשה ומומצאת בשם “מבשלים ברכב”, במסגרתו הוא מדגים מה קורה כשמכניסים פיצה לתוך רכב לוהט שעומד תחת השמש הקופחת.

בסרטון שיצר ארגון “בטרם” הפועל למען בטיחות ילדים בישראל, מסביר כהן כיצד להכין פיצה סטנדרטית כשבמקום להכניס אותה לתצנור בסוף תהליך ההכנה, הוא משאיר אותה להתבשל ברכב הלוהט. כעבור חצי שעה, הוא חוזר לראות מה עלה בגורלה ומגלה שהיא שרופה לחלוטין.

בימי הקיץ החמים, כשהטמפרטורה בחוץ מטפסת מעל ל-30 מעלות, עשוי הרכב להתחמם לטמפרטורה של 60-70 מעלות ואף יותר בתוך פרק זמן קצר של 20 דקות. הסרטון המצוין הזה שזכה לאלפי שיתופים ולייקים ברשתות החברתיות ביממה החולפת הוא עוד תזכורת לאסון הגדול שעשוי להתרחש כאשר משאירים או שוכחים ילדים ברכב לפרק זמן ארוך. ראו הוזהרתם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...