פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

דברים שלא ידעתם על פרזול

מוצרי פרזול הגדרתם היא מוצרים משלימים לכל מיני תעשיות, פתרונות שימושיים לבית, למשרד ולריהוט. יש לציין, כי למוצרים שהם בהגדרה של פרזול, ניתן למנות גם צירים לדלתות, ידיות, כפתורים או ידיות לארונות ועוד הרבה. מדובר על פונקציונאליות ודקורטיביות יחד, מה שגורם למוצרים אלה, העשויים ממתכות מתאימות, להיות דרושים בתחומים רבים ומגוונים.

מוצרים שיש בהם פרזול, יכולים להיות גם כאלה העשויים מזכוכית. למשל מנעול לדלת זכוכית, מסילות למחיצות במשרד, קיר זכוכית ועוד, כלולים בהגדרה של פרזול זכוכית. גם במקלחונים שלנו, אנו רואים כל מיני סוגי אלומיניום או נירוסטה הנכללים בהגדרה זו שהיא די רחבה. אנו מבחינים במוצרי פרזול, למשל על דלתות הכניסה, דלתות פנימיות, במטבח בחדר האמבט וכמעט בכל מקום.

Credit: Freepik

מוצרי פרזול לעיצוב ונוחות מושלמת

זה בדיוק היתרון הבולט ביותר של חברת פרזול פתח תקווה, אשר מציעה ללקוחותיה את כל מוצרי הפרזול תחת קורת גג אחת. למשל, ניתן למצוא זוויות, מסילות, ידיות, מנעולים לדלתות עץ ולדלתות זכוכית,פרופילים להתקנת מחיצות זכוכית וקירות זכוכית,צירים לדלתות, פרזול למגירות  וארונות מכל הסוגים ועוד. ניתן גם לעצב מחדש כל רהיט באמצעות מוצרי הפרזול שהם פונקציונאליים ומעוצבים.

גם מנעולים ובריחים, נכללים במוצרי הפרזול וניתן בהחלט למצוא מנעולים ובריחים דקורטיביים ואפילו מתוחכמים ובטיחותיים בחנויות או יצרניות של כל מוצרי הפרזול בארץ. כאשר אתם מגיעים לחנויות למוצרי פרזול, תמיד מומלץ להתייעץ עם המוכר, כך שאפילו הוא יכול לומר לכם בוודאות, אילו מוצרי פרזול יתאימו לכם בהתאם לנתונים שלכם. גם לריהוט, קיים הפרזול שלו שכולל, רגליות לכיסאות, זוויות דקורטיביות לשולחנות, מתלים למגבות או מעילים ועדו הרבה מוצרים אשר קשורים לקטגוריה זו.

אחד המרכיבים החשובים במוצרי פרזול

ניתן למצוא את מוצרי הפרזול, מכל מיני סוגים של מתכות יש להתאים את מוצרי הפרזול בהתאם לדרישה ולצרכים של כל אחד. התקנה וייצור של מוצרי פרזול, דורשים מיומנות מקצועית, היות ואת המתכת יש לחתוך, לרתך, לכופף ולפעמים לצבוע לכן יש  מומלץ לפנות אל חברת פרזול בפתח תקווה שהיא בעלת ניסיון רב שנים והצוות שעבד בחברה הוא בעל ידיים מקצועיות.

דקורטיביים הם בדרך כלל צירים גלויים לעין, יפים ומעוצבים, שיש להם תפקיד פונקציונלי ותפקיד דקורטיבי. מגיעים בכל מיני צורות, גדלים ועיצובים. לדלתות עץ מסיביות עד לכאלה המיועדים לפריטים קטנים.

– כפתורים דקורטיביים נועדו בעיקר לקישוט. לעיתים נועדו לדמות ראש מסמר מתכת בסגנון עתיק, תקוע בעץ

– בריחים ומנגנוני נעילה דקורטיביים לנעילה דלתות, שערים וכו'

– מספרים ואותיות מתכת דקורטיביות, בעיקר לציון מספר בית או שם משפחה על קיר או שער

– פרזול זוויות דקורטיביות – לעיטור מבנים, ארגזי עץ בסגנון עתיק וכו'

– ידיות מתכת דקורטיביות לעיטור דלתות, ארונות, מגירות, ארגזים וכו'. יש כאלה שנועדו למשיכה ואחרים להרמה ונשיאת משקל.

– ווים לתליה

****פרזול, פרזול זכוכית, פרזול פתח תקווה, פרזול בפתח תקווה

ההגדרה של פרזול היא, באופן כללי, עבודת ברזל שאינה נעשית באמצעות פס ייצור, אלא בעשר האצבעות של המסגר או הנפח. פרזול ניתן ליצור מכל סוגי המתכות, ויש לשים לב לטיפול מתאים במתכת בהתאם לסוגה.

כל סוג מתכת דורש ידע ומיומנות בעיבודו, כך שחיתוך מתכת, כיפופה, ריתוכה, צביעתה וכדומה משתנה מסוג מתכת אחד למשנהו, ועליו להיעשות רק ע”י ידיים מנוסות.

פרזול זכוכית כולל גם התקנת מחיצות בין המשרדים. רבים בוחרים את המחיצות השקופות, שכן הן יוצרות תחושה של מרחב פתוח בין חדרי העובדים, ובאותו הזמן גם שומרות על פרטיותם. כמו כן, המנהלים יכולים לראות בכל רגע נתון מה קורה עם העובדים שלהם וכיצד הם מתנהלים. לפיכך, מזמינים אנשי מקצוע המבינים בפרזול זכוכית, ויכולים להתקין את המחיצות תוך זמן קצר.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...