פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

טיפים לצילום תדמית

אם החלטתם לשדרג את העסק שלכם, חשוב מאוד שתדעו שאחד הדברים החשובים ביותר הרלוונטיים לצורך שדרוג עסק הוא כל מה שקשור לנראות הוויזואלית שלכם כבעלי העסק שלכם. צילום תדמית או פורטרט עסקי משדר ללקוחות במי אתם ובמה אתם עוסקים ולכן, עבור צילומי תדמית חשוב מאוד לבחור בצלם מקצועי ומנוסה בתחום. בהחלט לא כדאי להתפשר על צלם שלא מנוסה בתחום צילומי תדמית שכן, הצילומים הללו מייצגים אתכם ועל כן, הם צריכים לצאת הכי טוב שאפשר.

Credit: Pixabay

סוגים של צילומי תדמית לעסק

כאשר מדובר על צילומי תדמית לעסק, ניתן למצוא כיום שלושה סגנונות עיקריים לצילום תדמית: ראשית כל, פורטרט הוא צילום פנים ופלג גוף עליון בסטודיו על רקע חלק וניטראלי, צילום סטודיו מבוים שהוא צילום חצי גוף או גוף מלא דרכו ניתן ללמוד על העסק לכם כגון: מאמן כושר שמחזיק משקולות, מעצבת אופנה שאוחזת במספריים ועוד. סוג שלישי של צילום הוא צילום המתבצע בסביבת העבודה. בנוסף למראה שלכם בצילום, ניתן לראות את המשרד שלכם, הקליניקה שלכם או הסטודיו שאתם עובדים בו.

מדוע חשוב שצילומי תדמית יתבצעו בצורה הטובה ביותר?

חשוב מאוד לזכור שכיום ניתן למצוא לא מעט צלמי תדמית, אך אין ספק שכדאי להשקיע בצלם הטוב היותר שיכול להיות עבור צילומים מעין אלה. בעידן אשר עמוס בגירויים ויזואליים, אין ספק שיש משמעות לאופן שבו העסק שלכם ואתם מיוצגים באינטרנט, ברשתות החברתיות, באתר שלכם ועוד. ידוע כי העין של האדם נמשכת קודם כל לתמונה ולכן, כמה שתשקיעו בטקסט שיווקי, תמונה שווה אלף מילים כמאמר המשפט הידוע. כמובן שהתמונה באמת צריכה להיות מושקעת ואיכותית. על התמונה לייצג את הערכים שלכם ושל העסק שלכם ואת מה שאתם מעוניינים לשדר ללקוחות שלכם.  בכדי שכאמור צילומי התדמית יעניקו לכם את התוצאה הטובה ביותר בסופם, הדבר החשוב ביותר שיש לעשות הוא לבחור צלם תדמית מקצועי ומנוסה בתחום.

טיפים לצילומי תדמית מקצועיים

כאמור, מה שישפיע על הצילומים שתקבלו מתהליך צילומי תדמית הוא צלם תדמית  אותו תבחרו. לכן, לפני שאתם סוגרים יום צילום, יש לוודא כי הצלם יודע בדיוק מה אתם מעוניינים לשדר דרך התמונות. חשוב להיפגש עם הצלם טרם הצילומים, לספר לו על העסק, על קהל היעד ועוד. צלם תדמית מקצועי ידע כיצד להפיק את המקסימום מצילומי תדמית שהוא יעשה לכם בהתאם לצרכים שלכם, לרצונות שלכם ולכל מה שנוגע לעסק שלכם.

טיפ נוסף הוא לערוך תיאום ציפיות עם הצלם. כדאי להראות לצלם צילומים שראיתם ואהבתם על מנת לאפשר לו להיות מדויק בצילומים.

טיפ נוסף וחשוב הוא להגיע ליום הצילום כאשר אתם נראים הכי טוב שאפשר. בין אם מדובר על נשים ובין אם מדובר על גברים, כדאי להיעזר באיפור מקצועי.

חשוב מאוד לבדוק עם הצלם מה תקבלו במסגרת צילומי תדמית. כמה תמונות, כמה שעות צילום ובאיזה מחיר. אם מדובר על צילום תדמית לאתר כמובן שחשוב ליידע את הצלם.

חשוב שתתכוננו ליום הצילום בצורה הטובה ביותר. לא כדאי להגיע מתוחים מדי ליום הצילומים וחשוב שלא לקבוע את יום הצילום ביום עמוס בפגישות או עבודה. חשוב שתשדרו נינוחות ורוגע במהלך הצילומים. חשוב ללבוש את הבגדים שהכי מייצגים את המסרים שאתם מעוניינים להעביר ומצד שני, בגדים שמייצגים אתכם ולא גורמים לכם להרגיש שלא בנוח. אם אתם מעוניינים לצרף אביזרים שונים תוכלו לבחור את האביזרים שנראים לכם מתאימים. מלבד זאת, חשוב מאוד לדאוג גם לעיצוב השיער ולמראה טוב באופן כללי.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...