פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

טיפים לקידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל זו אחת מאסטרטגיות השיווק היעילות ביותר לקידום אתרים. אם האתר, או דפי הנחיתה שלכם, בנויים וכתובים בצורה לא נכונה, אתם פשוט תבזבזו את הכסף ולא תקבלו תוצאות טובות. בדיוק למען שיפור האתר שלכם הכנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם במיקסום יעילות הקידום הממומן.

Credit: Pixabay

עמוד נחיתה קצר וקולע

לפעמים פחות זה יותר. אם אתם מפנים את התנועה לדף נחיתה, חשוב שהוא לא יכיל גלילה, ואם אין ברירה אז שהיא תהיה מינימלית. רשמו את התוכן בנקודות ולא כגוש גדול של טקסט, הקפידו שמספר הטלפון היה לחיץ ושטופס צור הקשר יהיה עם כמה שפחות שדות הזנה. למשל אין כל סיבה לשים שם ושם משפחה בשדות נפרדים. מומלץ לשלב תמונות אותנטיות של המוצרים שלכם או הצוות שלכם במקום להשתמש בתמונות מאגר עם דמויות שלא נראות ישראליות או מוצרים שבכלל לא נמצאים אצלכם במלאי רק כדי להמחיש. זה עלול ליצור רושם מלאכותי.

A\B testing

פעולה לא מסובכת המדברת על בדיקת קיים מול שינוי. במילים אחרות שיטה זו דוגלת בביצוע שינוי בודד בכל פעם והשוואת יעילותו למצב הקודם. באמצעות יישומה של השיטה תוכלו לאתר בדיוק את המרכיבים אשר מקדמים או פוגעים בהנעת לקוחותיכם לפעולה, שכן ביצוע רצף שינויים כבד עלול להביא לפספוס של מרכיבים יעילים בתהליך השידרוג או לחילופין לשילובם של תכנים הפוגעים בביצועי האתר.  עושים זאת ע”י הפניית חלק מהגולשים לאופציה A באתר וחלק אחר לאופציה B  אחרי שמבינים איזה אופציה יותר ממירה מחליטים על האופציה הקבועה.

מדוע בכל זאת כדאי להיעזר במומחה?

למומחים יש ניסיון רב מאוד בניהול קמפיינים. הם יודעים מה עובד מה לא עובד, כיצר לייעל את התקציב שלכם, אז איזה ביטויים כדאי לפרסם ואיזה ביטויים עדיף שלא  ולהוריד את עלות הקליק לפרסום בגוגל. אם מעולם לא עשיתם את זה לבד, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם ציוני איכות נמוכים למודעות וכסף רב שנשרף לחינם.

עלות ניהול הקמפיין נגזרת מאחוז מסוים מהתקציב שלכם. מנהל הקמפיין יכול להמליץ לכם על טווח תקציבים לקמפיין שלכם ולהזהיר גם מפני תקציב נמוך מידי שלא יביא לכם שום תועלת. אם אתם רוצים לחסוך את דמי הניהול, מומלץ מאוד לפחות לקחת קורס קידום ממומן או כמה שיעורים פרטיים.

חשוב להבין שלא אחת אנשים גילו שהקמפיין שלהם יעיל במאות אחוזים בפייסבוק מאשר בקידום ממומן ואלה דברים שרק מומחים מנוסים יכולים להסביר לכם. אז כמו שהקלישאה אומר, לפעמים הזול הוא היקר ולכן כדאי להתחיל קמפיינים עם ידע ולא עם חוסר ניסיון ובמחשבה איפה אתם חוסכים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...