גאוני: האפליקציה האדירה הזאת פותרת משוואות מתמטיות ברגע באמצעות המצלמה

כמה זמן מהחיים שלכם בזבזתם על פתרון משוואות? אם ביליתם כמה שנים טובות בחטיבה ובתיכון, או שכבר יצא לכם לעשות פסיכומטרי או ללמוד באקדמיה, סביר מאוד להניח שהתשובה לשאלה הזאת היא “המון”.

אפליקציה חדשה וגאונית בשם PhotoMath עשויה לשנות לחלוטין את עולם המתמטיקה, לפחות עבור אלא מכם שמתקשים בחישובים איקסים למיניהם. האפליקציה תפתור עבורכם משוואות פשוטות ומסובכות כאחד בלי שום מאמץ, כשכל מה שעליכם לעשות הוא לכוון את מצלמת הטלפון למשוואה.

אם לשפוט על פי הסרטון המדגים כיצד עובד העסק, האפליקציה עוברת מצויין והיא ללא ספק עתידה להפוך ללהיט ענק, במיוחד בקרב תלמידי בית ספר שממש אין להם כוח להשקיע בשיעורי הבית. אגב, האפליקציה מציגה בנוסף לפיתרון גם את הדרך שהובילה אליו, כך שאם אתם לא עצלנים, תוכלו גם להפיק תועלת וללמוד ממנה.

הגרסה הראשונית של האפליקציה כבר הועלת לחנויות האפליקציות לפני מספר ימים (אייפוןווינדוז פון) אך אם אתם אוחזים במכשיר אנדרואיד, תאלצו לחכות עוד קצת בכדי להשתמש בה, עד לתחילת 2015, אז צפויה ההשקה הרשמית שתכלול גם פיצ’רים מתקדמים ומתוחכמים נוספים, מעבר לאלה הבסיסיים הקיימים בה כרגע.

אז נכון, תמיד קיים החשש המוצדק לכאורה מהעובדה שמדובר בעוד אפליקציה שהופכת את הדור שלנו למטומטם יותר ומעניקה לצעירים רבים קיצור דרך זמין ויעיל שיאפשר להם להשקיע פחות בלימודי מתמטיקה, אבל חייבים להודות, מדובר באחת האפליקציות הכי מגניבות ומבריקות שנתקלנו בהם, כזאת שגורמת לנו לרצות לחזור אחורה בזמן לימי התיכון, מצויידים במכשיר סמארטפון עתידני, רק כדי שנוכל לנצל אותה באמת ולהתרברב בעיני החברים.

קליק להורדה.

לייק לפטריה בפייסבוק