מגניב: איך לטמון “מלכודת” לחתול שלכם בשלושה מהלכים פשוטים

חתולים ידועים בתור יצורים חמקמקים ומתוחכמים, וגם אלה מכם שמגדלים חתול בבית יודעים שבניגוד לחבריהם הכלבים, לתפוס את החתול שלכם בכדי להעניק לו כמה ליטופים או לכל מטרה אחרת, זאת ממש לא משימה פשוטה במידה והוא לא מעוניין בכך.

אחד הגולשים באתר רדיט, הבחין בעובדה שהחתול שלו נמשך למעגלים ולצורות הנדסיות סגורות, והפך את המסקנה הזאת לפטנט משעשע באמצעותו תוכלו לטמון לחתול שלכם “מלכודת” ולגרום לו להגיע במהירות בדיוק לנקודה אותה תבחרו והכל בשלושה צעדים פשוטים ועם מעט מאוד מצרכים. וכך בדיוק עובד הענין:

שלב 1: הניחו את המלכודת. את הצורה הסגורה על הרצפה תוכלו ליצור באמצעות סלוטיים, חבל, או כל אמצעי סמון אחר שייצור צורה סגורה וקטנה יחסית.

 שלב 2: חכו בסבלנות שהחתול יבחין במטרה, יסתקרן וידיע לבדוק מה מתרחש.

שלב 3: החזיקו אצבעות בתקווה שהחתול לא יבחין בכם בזמן שאתם מתקרבים אליו

התמונות המציגות את “המלכודת החתולית”  הזאת הפכו למגה ויראליות ברשת, וגרמו לאינסוף גולשים אחרים לבדוק האם העניין הזה באמת עובד, לנסות זאת בעצמם בבית ולשתף את התמונות של החתולים שלהם “לכודים” במעגל שיצרו עבורם הבעלים.

אז מה ההסבר למשיכה הלא ברורה הזאת של חתולים למעגלים? חתולים אוהבים להסתתר בחללים צרים ומוגנים המעניקים להם תחושת ביטחון, וכנראה שגם כשמדובר באשליה של מקומות כאלה, גם אם אין להם באמת נפח, הם נמשכים אליהם ומעדיפים להיות בהם מאשר במקומות אחרים.

הנה דוגמא נוספת לעניין, הפעם עם חבל, ולאחריה שלל תמונות שהעלו הגולשים ברחבי הרשת בעקבות סדרת התמונות המקורית, לאחר שניסו את העניין בעצמם. גם אתם מוזמנים לבדוק את העניין ולשלוח לנו את התמונות והמסקנות שלכם.

מקור: Reddit

לייק לפטריה בפייסבוק