הפרסומת המרגשת שתגרום לכם להזיל דמעה אחת לפחות

בעוד כחודש תיפתח בעיר סוצ’י שברוסיה אולימפיאדת החורף 2014, זמן נהדר עבור ענקית מוצרי הצריכה העולמית פרוקטר אנד גמבל (P&G) להשיק הפרסומת אולימפית מרגשת ומופלאה שתגרום לכם, בהנחה שהלב שלכם תקין, להזיל דמעה או שתיים. הפרסומת היא המשך ישיר לקמפיין התמיכה באמהות שהחל עם אחת הפרסומות היותר מרגשות שיצא לנו לראות קצת לפני המשחקים האולימפיים בלונדון בשנת 2012.

בדיוק כמו בפרסומת ההיא, שגרפה מעל 20 מליון צפיות ברשת לפני כשנה וחצי, גם הפעם מדובר בפרסומת שכל כולה מחווה לדמות הכי חשובה בחיים שלנו, אמא. הפרסומת עוקבת אחר התפתחותם של כמה ילדים קטנים החל מהרגע בו ניסו לעמוד לראשונה על שני רגליים ונפלו, ודרך שלל רגעים בהתפתחותם בהם הם נופלים, פיזית ומטאפורית, שוב ושוב, כשבכל פעם מי שנמצאת שם כדי לחזק אותם, לעודד אותם, לתת מילה טובה וללמד אותם להתמודד עם כשלונות ואכזבות, היא כמובן אמא.


לאורך שתי דקות שלמות ועד לרגעי השיא בהם הילדים הקטנים הופכים לספורטאים מצטיינים המשתתפים במגוון מקצועות אולימפיים החל מסקי ודרך החלקה אמנותית והוקי, אנו עדים להמון נקודות ציון מרגשות וכואבות שמנסות, די בהצלחה יש לומר, לגרום לצופה להיזכר גם הוא בימי הילדות שלו והרגעים הקשים בחייו בהם אמו הייתה לצידו. הפרסומת מסתיימת עם המסר המרגש: “עבור זה שלימדת אותנו שכשלונות רק מחזקים אותנו, תודה לך אמא”.

פרוקטר 1

אולם, על אף העובדה שאכן מדובר בפרסומת מקסימה שקשה לעמוד בפני הקסם שלה, חייבים לעצור לרגע ולתהות – האם אבא בדיוק היה בשירותים בכל אחד מהרגעים הללו? איפה בדיוק התפקיד שלו בכל הסיפור הזה? אה, כמובן, אבא בדיוק שיחק פוקר עם חברים במשך 25 שנים ברצף והחמיץ את כל הרגעים המשמעותיים בחיי ילדיו. אנחנו אולי קצת מתקטננים, אבל היי, מישהו חייב להגיד את זה.

סרטון הפרסומת הזה שעלה לפני יומיים לרשת כבר חצה את רף מלוין הצפיות ועושה רושם כי הוא בדרך להשיג מספרים דומים לאלו של הסרטון הקודם בסדרה. מה דעתכם? מרגש או טראש?

פרוקטר 3

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק