פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כמה תעלה לכם פרגולה מעץ לבית?

חולמים שיהיה לכם פרגולה לבית? ישנם סוגים רבים של פרגולות, סוג הבנייה משתנה, הבלאי וכמובן סוג העץ. לפני שאתם מתחילים לפנטז על הפרגולה החלומית שלכם, תחילה כדאי שתדעו כמה עולה פרגולה ומהו אופן התחזוקה שלה.

פרגולה
Credit: Pexels

טווח מחירים של פרגולות מעץ בישראל

טווח המחירים של פרגולות משתנה לפי מיקום וסוג הפרגולה. מחיר של פרגולה מעץ לא יעלה כמו מחיר פרגולה מאלומיניום. בכדי לבחון עלות פרגולה עליכם תחילה להתייעץ עם איש מקצוע עבור היתרונות והחסרונות של המיקום בו תרצו למקם את הפרגולה.

פרגולה מעץ היא הנפוצה ביותר, אך גם תחת הקטגוריה הזאת קיימות תתי קטגוריות, אך ככל שמחיר העץ יקר יותר כך גם מחיר הפרגולה. קחו בחשבון שככל שהעץ יקר יותר הוא לרוב גם מצריך יותר תחזוקה בכדי לשמור על טובו. עצי אורן יהיו זולים יותר מאשר עצי ארז איכותיים. בעל המקצוע יציין בפניכם את היתרונות שיש לכל סוג עץ, ועליכם יהיה בסוף להחליט את סכום ההשקעה. המחיר נקבע לא על פי מוצר מוגמר, אלא לפי מטר עץ ועוד מחיר עבור ביקורו של איש המקצוע.

פרגולה מאלומיניום

השוק הישראלי מתחלק לפרגולות מעץ ופרגולות מאלומיניום. הדעה הרווחת היא שפרגולה מעץ נראית יותר אותנטית לעין, והמחשבה היא שהמחיר בהתאם. אז לא, פרגולה מעץ אינה יקרה יותר מפרגולה מאלומיניום, ההפך הוא הנכון. עם זאת, יש יתרונות רבים לפרגולות מאלומיניום, קיימות פרגולות חשמליות המאפשרות שליטה מלאה, אך המחיר שלהן פי שתיים ממחיר פרגולת אלומיניום סטנדרטית.

פרגולה לחצר או למרפסת?

לאחר שהגעתם לבחירת סוג העץ או שמא בחרתם בכלל בפרגולה מאלומיניום, עליכם בעת ביקורו של איש המקצוע כבר להחליט על מיקום הפרגולה. אם אתם בעלי תקציב דל ולא תוכלו לבחור בשני מיקומים עליהם חשבתם, עליכם לעשות סדר עדיפויות שיסדר לך את אופי הבחירה.

תוכלו לגוון בבחירה שלכם ובמקומות שמצריכים פחות תחזוקה לבחור בסוג פרגולה זול יותר ואילו במקום בו תרצו לתת “שואו”, ולהנות מכל היתרונות של הפרגולה תבחרו בפרגולה היוקרתית יותר. עוד דבר שיכול לסייע לכם בבחירה הוא הצורך הראשוני בפרגולה, האם הצורך נבע מקושי לשבת בשעות הצהריים? האם הרצון נבע מהרצון לארח חברים שלא תחת כיפת השמיים? ברגע שתדעו מה הייתה הסיבה לרצון לרכוש פרגולה תוכלו להכיר את סדר העדיפויות שלכם בצורה ברורה.

מסקנות

פרגולה מעץ היא העדפה הרווחת בקרב הציבור הישראלי, אך יש אלטרנטיבות שחשוב לכל לקוח להכיר. מלבד לפרגולה העשויה אלומיניום יש עוד תחליפים כמו פרגולת ברזל ולעיתים אף פלסטיק, אך סוגים אלה כמעט ובלי שימוש. ברגע שתדעו מה המיקום בו תרצו להקים את הפרגולה, ואת סוגה, תפנו לאיש מקצוע בשביל לקבל הצעת מחיר. בחירת איש המקצוע צריכה להיעשות על ידי שיקול דעת רב, ניסיון ולבסוף גם מחיר.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...