אנשים רוקדים ללא בגדים ברחובות לוס אנג’לס בפרומו מעולה לריאליטי חדש (לא ליד הבוס)

מכירים את זה שאתם מרגישים כל כך שמחים ומאושרים שפשוט בא לכם להוריד את כל הבגדים ולצאת לרקוד ברחובות העיר? אם התשובה שלכם היא “לא”, אתם כנראה לא אחד המשתתפים בפרומו הנהדר הבא, במסגרתו זוגות אנשים רוקדים יחד ברחובות לוס אנג’לס כשהם נטולי בגדים לחלוטין, אל מול עיניהם ההמומות של העוברים והשבים. כדי לא להרוס לכם, אתם מוזמנים לצפות בסרטון ואז להמשיך לקרוא.


כאמור, מדובר בסרטון פרומו לתכנית ריאליטי חדשה בשם “דייט בעירום”  שתעלה בקרוב בערוץ המוזיקה VH1, וכפי שאתם מבינים, תפגיש בין זוגות אנשים לדייט שגרתי לחלוטין, פרט לעניין הבגדים.

למרבה ההפתעה, ובניגוד לפרסומות רבות אחרות המשתמשות בעירום, הסרטון הזה הוא ההפך המוחלט ממה שהייתם מצפים, ואפילו די בטוח לצפיה בעבודה. המשתתפים בסרטון נראים אנשים רגילים לחלוטין ולא דוגמנים או שחקנים, והשיר “Im Just wild About Harry” המתנגן ברקע תורם את חלקו לאוירה הכיפית והקסומה המלווה את הסרטון שצולם כולו בשוט אחד (עם קאט אחד קטן וזניח כשהזוג נכנס למעלית).

אם יש לכם זיכרון טוב, אתם ודאי לא מופתעים מההברקה הזו של VH1. לפני כחודשיים סיפרנו לכם כאן על הקליפ הנהדר במסגרתו חנונים שרים את “I Will Survive” בזמן שהם חוטפים מכות מבריונים בפרסומת מצחיקה, עצובה ומעוררת מחלוקת שזכתה לתגובות וביקורות רבות ברשת.

אז תגבירו את הווליום, תיפטרו מהבגדים, ויאללה לרחובות. נהדר!

לייק לפטריה בפייסבוק