פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נפלא על הבוקר: פינגווין מחליק לעיני פינגווינים מודאגים

הפינגווינים הם ללא ספק החיה הכי מתוקה. לצערנו, אנו נתקלים בה לרוב רק בטלוויזיה או ברשת, אבל עדין מאוד כיף לאהוב אותם. הסרטון הבא, הוא הזדמנות נהדרת לצפות שוב ביצורים החמודים והמתנדנדים הללו.

רקע מוגזם אך מעניין לסרטון למתעניינים: הפינגווין הקיסרי הוא הפינגווין הגדול ביותר, והוא חי באנטארטיקה. בכל שנה, בסתיו, עוזבים הפינגווינים הבוגרים, גברים ונשים כאחד, את מקומם הטבעי במי האוקינוס האטלנטי ונודדים מרחק בלתי ייאמן של בין 50 ל- 120 ק"מ, כדי להגיע לאתר הרבייה שלהם. שם, מטילות הנקבות ביצה אחת, עליה הזכר דוגר בזמן שהנקבה חוזרת את כל המרחק בחיפוש אחר מזון, וחוזרת שוב אל אתר הרבייה. לאחר מכן, השניים מתחלפים בתפקידים. בחודשים הראשונים לחיי האפרוח החדש נאלצים ההורים לנדוד שוב ושוב מרחקים ארוכים בחיפוש אחר מזון.

בסרטון, נראית חבורה של פינגווינים קיסרים עושים את דרכם בחזרה לאתר הרבייה כשלפתע אחד מהם מחליק בפתאומיות בסצנה מצחיקה במיוחד. הפינגווינים האחרים, ברגע שווה לב, משמיעים את אחד הצלילים היותר מתוקים ומצחיקים, וככל הנראה מביעים דאגה מהנפילה המשעשעת. הפינגווין שנפל, לא נשאר אדיש, ומשחרר תגובה מצחיקה משלו. יופי של סרטון לפתוח איתו את הבוקר.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...