פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

יצירתי: קמפיין שלטי החוצות של עלית בכיכובם של הגולשים

נפתח עם קצת סטטיסטיקה לא מדוייקת אך מתכתבת עם המציאות: מרבית הישראלים אוהבים לשתות קפה, חלק גדול מהם עושה זאת יותר מפעם ביום. בנוסף, מרבית הישראלים חולמים להיות מפורסמים. בחברת 'עלית' השתמשו בשני פרטי המידע הדיי מובנים מאליהם הללו, חברו אותם יחד, ויצרו קמפיין נהדר, שאפשר לגולשים רבים להגשים חלום קטן ולהופיע על שלט חוצות בלב תל אביב, חיפה ומגוון ערים אחרות ברחבי הארץ.

אם יצא לכם להסתובב ברחבי ארץ ישראלי בשבועיים האחרונים, ודאי הבחנתם בשלטים הנושאים את תמונותיהם של מאות ישראלים המצהירים כי גם הם שותים קפה נמס של עלית. קמפיין שלטי החוצות הזה, הוא רק השלב האחרון והנועל של הקמפיין המוצלח של עלית.

לפני כחודש, השיקו ב'עלית' מיניסייט חמוד, וקראו לגולשים להיכנס ולהשתתף בתחרות מקסימה. במיניסייט הופיעה מפה של מדינת ישראל, עליה מסומנים כל שלטי החוצות אותם שכרה עלית, והגולשים התבקשו לבחור את המיקום המתאים עבורם, ולהשאיר הודעה המסבירה מדוע דווקא הם צריכים להופיע על שלט החוצות.


 

עשרות אלפי גולשים נכנסו לאתר, ותוך מספר ימים עמד מספר הנרשמים על כמאה עשרים אלף גולשים שניסו את מזלם בתקווה שיוכלו להשוויץ בשלט פרסום הנושא את תמונתם. מתוך הגולשים שנרשמו נבחרו 1000 זוכים שהגיעו ליום צילומים מיוחד וזכו להצטלם לקמפיין.

הקמפיין של עלית נוצר במטרה לשפר את הדימוי של קפה נמס עלית. על פי נתוני החברה, כמעט 50 אחוזים מהישראלים שותים קפה נמס, אך לא תמיד גאים להודות בכך, היות וישנם מותגי קפה שנחשבים 'איכותיים יותר'. לכן, בחרו בעלית שלא לשכור שחקנים לצורך הקמפיין, אלא להשתמש באנשים אמיתיים, ששותים קפה נמס ונהנים ממנו, ויהיו גאים להכריז על האהבה שלהם בראש חוצות.

איילה לוי, פרסומאית וכותבת אורחת בפטריה. (צילום: עלית)

בנוסף לפרסום התמונות על שלטי החוצות, דאגו גם בעלית לצלם את כל השלטים, כך שכל התמונות מופיעות במיניסייט, וכל גולש שהשתתף בקמפיין יכול לאתר את תמונת השלט שלו ולשתף אותה עם חבריו בפייסבוק וברשתות החברתיות. גולשים רבים שיתפו את תמונתם וכך הרוויחה החברה מעין מיני קמפיין שילוט גם במדיה החברתית, ובלי להוציא על כך כסף.

הסרטון המוצג מעלה מסכם את הקמפיין המוצלח והמקורי הזה, שהצליח להלהיב את הגולשים, ואפילו את חבר צוות הפטריה גלעד גזית שתמונתו הופיע באיילון, ועשתה את צוות הפטריה ואת אמא שלו למאוד מאוד גאים. הפטריה מפרגנת לקמפיין מוצלח ויצירתי.

גלעד גזית, מנהל תוכן באתר הפטריה, משוויץ בקפה שלו באיילון (צילום: עלית)

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...