פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חושבים לעבור לפרקט? הנה כמה נתונים שיסייעו לכם לבחור נכון

במרבית הבתים ברחבי הארץ הרצפה הינה רצפת קרמיקה אשר נבנתה והותקנה ברגעי בניית הדירה. במיוחד בבתים ישנים, יש אצל הדיירים את הצורך לשנות ולהחליף את הרצפה ולכן רבים מגיעים אל החנויות לממכר ריצוף ופרטים ושואלים על אלטרנטיבות אחרות.

אם אתם חושבים לעבור לפרקט, חשוב שתדעו כמה נתונים שיכולים לעזור לכם לבחור נכון איזה סוג פרקט מתאים לכם.

קרדיט: Pixabay.com

איך בוחרים פרקט ולמה כדאי להתייחס?

השוק מוצף באפשרויות רכישה, אנו משוכנעים כי תוכלו למצוא את הפרקט האהוב עליכם אך השאלה היא אם הוא אכן מתאים לחדרים אליהם אתם מייעדים אותו. לפני שרוכשים פרקט חשוב לדעת מה גודל החלל וסוג החלל אליו הוא מיועד.

למשל, ישנם חדרים בבתים שלא מומלץ להתקין בהם פרקט מסוג למינציה מכיוון שפרקט זה אינו עמיד בפני מים ולכן לא נמליץ לבחור בו לחדרי רחצה ואמבט. גם במרפסות אשר יש בהן חשיפה לשמש ולמשקעים כמו טל וגשם, לא מומלץ להתקין פרקט למינציה אלא רצוי לבחור בדק או פרקט מעץ מלא.

במידה והגעתם לחנות ואינכם יודעים האם כדאי להתקין פרקט למינציה או פרקט עץ – התייעצו עם יועץ או מוכר וציינו בפניו את הלבטים שלכם. קרוב לוודאי כי איש מקצוע העוסק בתחום הפרקטים יוכל להכווין אתכם.

עם זאת, חשוב שתדעו כי פרקט למינציה הוא זול יותר מפרקט עץ ובמרבית החנויות יש מבחר די גדול של פרקט מסוג זה. כדאי מאוד לקחת בחשבון את סוגיית המחיר מכיוון שאם אתם שוקלים להתקין ריצוף פרקט בבית תצטרכו לשלם כמה אלפי שקלים בעבור הלמינציה. עם זאת, פרקט מעץ מלא או דק יעלה לכם יותר וההוצאה תהיה גבוה יותר באופן משמעותי.

כאשר בוחרים פרקט התייחסו ליתרונות שלו ולאיכות. כמו כן, שימו דגש על המחיר ובדקו אם אתם עומדים בגבולות הסכום שהגדרתם לעצמכם מלכתחילה. אם אין הגבלה של סכום לתשלום אנו ממליצים לבחור בפרקט האיכותי והעמיד ביותר.

כיצד מתבצעת התקנה של פרקט ומי יכול לבצע זאת?

פרקט למינציה תוכלו להתקין באופן עצמאי מכיוון שהוא מגיע בתוך קופסאות המכילות מעין מלבנים ארוכים המתחברים זה לזה בקלות. התקנת הפרקט יכולה לארוך מספר שעות אך היא פשוטה למדי ומצריכה עמידה בכמה תנאים. ברוב המקרים הפרקט מותקן על גבי שכבות ייעודיות שמונחות על הרצפה הקיימת.

התקנת פרקט היא לא מסובכת וגם אם מדובר בפרקט שמצריך התקנה מקצועית, העבודה תסתיים תוך שעות ספורות ותוכלו לחזור אל הבית כשהוא נראה אחרת לגמרי ובעל סגנון חדשני ומעוצב.

לסיכום, פרקט הוא ריצוף מיוחד שיהפוך את ביתכם לבעל מראה ייחודי וברוב המקרים גם יעניק תחושה של חמימות ונועם. אנו ממליצים לקרוא על מאפייני הפרקטים ולברר היטב ממה הם עשויים.

למידע נוסף והשוואת מחירי פרקטים בישראל אתם מוזמנים לבקר באתר greatparquet.co.il

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...