פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חכמת ההמונים – גרסת ההורים

הבאתם ילדים לעולם והפכתם להורים. עם לידתו של הילד הראשון וודאי שמעתם וקיבלתם עצות רבות בתחומים שונים מהאימהות, הדודות, האבות ובעצם כל מי שקרוב אליכם ויש לו ילדים משל עצמו. לעיתים כל העצות הללו יכולות להעיק עליכם אך ישנם מקרים אשר הן יוכלו לסייע לכם רבות! מהם המקרים בהם נפנה לחוכמת ההמונים? הנה מספר דוגמאות.

Credit: Pexels.com

בייביסיטר מומלץ

כשמדובר בילדים שלנו, אנו עושים את כל המאמצים לדאוג לביטחונם לכן כאשר אנו  נדרשים להשאיר את הקטנטנים תחת השגחה של אדם זר נפנה לאנשים נוספים לקבלת המלצות. בייביסיטר מומלץ על ידי השכנים או החברים בהחלט יגרום לנו לתחושת ביטחון בהשארתו לבד עם ילדינו.

רישום לגן ילדים

עברתם לעיר חדשה, אינכם מכירים אף אדם ועליכם לרשום את הילדים לגן לשנה הבאה. קשה מאד לדעת לאיזה גן לפנות? מי היא הגננת שנמצאת בו? מהם הכישורים שלה ושאלות נוספות אשר עלולות להטריד אתכם. במקרה כזה מומלץ לפנות לרשתות החברתיות ולהתייעץ שם עם אמהות נוספות לגבי גנים וגננות מומלצים. ככל שתראו שמות של גנים וגננות שחוזרים עליהם בהמלצות חיוביות כך תדעו שלגן זה כדאי לרשום את ילדכם לשנה הבאה.

רופא ילדים

סיימתם את המעכב בטיפת חלב ועכשיו צריך למצוא רופא ילדים. קופת החולים שלכם יכולה להמליץ על מספר שמות בעיר בה אתם מתגוררים ואף באזור הקרוב למקום מגוריכם, אך איך תדעו מי מהרופאים הוא רופא ילדים טוב? במקרה זו תוכלו להתייעץ עם הורים נוספים מהגן ולשאול אותם לאיזה רופא הם הולכים? גם כאן המלצות חוזרות ונשנות יגרמו לכם לחוש ביטחון לגשת אל אותו רופא ילדים כשילדיכם חולים ואינם מרגישים טוב.

קניית רכב משפחתי

שוק הרכבים גדוש ברכבים שונים המציעים חווית נהיגה שונה בכל רכב. חשוב לקנות רכב אשר יענה על כל הצרכים שלכם מתא מטען מרווח לנשיאת עגלה, תיק החתלה וחפצים נוספים ועד איזה נפח מנוע יש ברכב ומהי צריכת הדלק שלו? שאלות רבות יעסיקו אתכם טרם קניית הרכב אך תמיד כדאי לשמוע חוות דעת נוספת על דגם שמצא חן בעיניכם. תוכלו להתייעץ עם חברים אשר ברשותם רכב מסוג זה ולשאול אותם לגבי טיב הרכב והנסיעה בו.

אם אינכם בטוחים בסוג הרכב שאתם רוצים לרכוש תוכלו להיכנס אל רשת האינטרנט ולהתעניין לגבי רכב משפחתי מומלץ תוכלו לקרוא תשובות והמלצות של גולשים רבים ברשת ולקבל מושג לגבי הרכב הבא שלכם.

לסיכום, אפילו אם הסביבה הקרובה שלכם מייעצת לכם בכל מיני נושאים שלעיתים אינכם מעוניינים לקבל לגביהם ייעוץ, עדיין טוב להקשיב. אינכם יודעים מתי תזדקקו לעצה הזו או איך היא תוכל לשרת אתכם במצבים שונים. אין לזלזל בחוכמת ההמונים שכן לעיתים זה בדיוק מה שאנו זקוקים לו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...