אטרקציות בירושלים גם ב-2020

השנה האזרחית החדשה החלה ואיתה גם האטרקציות החדשות אותן תוכלו למצוא בכל הארץ. במאמר זה נתמקד בפעילויות שונות לילדים בעיר הבירה – ירושלים. לפניכם מספר אטרקציות לילדים בירושלים אשר תוכלו ליהנות מהן גם אתם בחיק ילידכם.

Credit: Unsplash.com

גן החיות התנכי בירושלים

בשנת 1992 נפתח גן החיות התנכי בירושלים ובו מגון רחב של חיות. הגן מוכר כאחת האטרקציות המוכרות ביותר בירושלים. גן החיות מתפרש על שטח רחב ידיים המכיל אגם גדול בכניסה אליו בו תוכלו לצפות בציפורים השונות ובקופים כבר עם כניסתם לגן. כמו כן בגן החיות תוכלו למצוא חיות רבות כגון: פילים, אריות, נמרים, דובים, זברות, ג’ירפות וגם מינים רבים של חיות נוספות. בן החיות יש איזור טרופי בו תפגשו בעלי כנף רבים וססגוניים. אטרקציה נוספת היא צפייה של חיות לילה במתחם אשר כולו חשוך שם תראו ינשופים וחיות ליליות נוספות. לצד כל אלו תפגשו גם בזוחלים, קרפדות, ואפילו פינגווינים.  הילדים יכולים לבוא במגע עם חלק מהחיות ולהכירן טוב יותר. אם התעייפתם מהסיור בגן תוכלו לנוח באזורים רבים לאורך הגן, לערוך פיקניק במדשאות, לקחת את הילדים לגן הפסלים שם יש גם גן שעשועים ואף להגיע איתם אל המבנה הספינה שר נמצא בקצה המרוחק של הגן.

הצגות ומופעים לילדים

בבית אבי חי ישנן אטרקציות מיוחדות לילדים שאין כדוגמתן החל מההצגות המיוחדות עבור הילדים בהן יש שירים, סיפור כובש ולעיתים גם השתתפותם של הקטנטנים במהלך ההצגה. כדאי לברר מראש לגבי המועדים השונים של ההצגות. מיזם נוסף ומיוחד אותו  תוכלו למצוא בבית אבי חי הוא “בואו לדייט עם סבא או סבתא” מיזם ייחודי זה מקרב בין הדורות בצורה מיוחד בה הילדים נפגשים עם הסבא והסבתא ויחד מנצחים את השושלת בפעילות עצמה יכתבו הילדים את סיפור חייהם של הסבא והסבתא ויכינו עץ משפחתי רק שלהם.

ביקור בגן הבוטני

הגן הבוטני הוא אזור יפיפה המשתרע על פני 150 דונם. הגן מציע לילדים חווית טבע ייחודית כאשר במתחמו גדלים כ- 6000 שנים שונים של צמחים. בניגוד לגנים בוטנים אחרים בעולם, הגן הבוטני בירושלים מחולק לפי האזורים הגאוגרפיים השונים. כך כשאתם מטיילים בגן אתם בעצם מתרשמים מהצמחים אשר קיימים באותו אזור גאוגרפי בעולם.

עמק הצבאים

באמצע ירושלים ישנו עמק מיוחד העונה לשם “עמק הצבאים” בעמק תוכלו לצפות כיצד האיילים חיים, תוכלו לסייר בשבילים היפים ובאגם הגדול שנמצא בעמק. בעמק חיים כ – 45 צבאים ובנוסף גם מכרסמים, טורפים, זחלים ומיני צמחים. הכניסה למקום היא חופשית וללא עלות, תוכלו לסייר עם הילדים ואף ערוך פיקניק נעים בחיק הטבע.

אקווריום ישראל

בלב ליבה של ירושלים הוקם אקווריום ענקי ומיוחד בו תוכלו לצפות עם ילדיכם במגוון רחב של דגים, חיות ימיות כמו מדוזות, סוסוני ים, טריגונים, אלמוגים, קונכיות, כוכבי ים ואף כרישים! הסיור באקווריום מחולק לפי קטגוריות שונות של אזור הים היכון. חוויה מומלצת ביותר לילדים.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק