פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

15 תמונות של ילדים שאיבדו את זה מסיבות מטופשות במיוחד

לגדל ילדים זו בהחלט לא משימה פשוטה. הורים מנסים תמיד לעשות הכל  כדי שהילדים שלהם יהיו מרוצים ומאושרים בכל רגע נתון, אבל היות ולזאטוטים הקטנים יש דרישות גבוהות וסטנדרטים משלהם למצוינות, העסק הזה לא תמיד עובד ולעיתים קרובות הניסיונות הללו של ההורים לרצות את ילדיהם הופכים לכישלון חרוץ שמתבטא בהתקפי זעם, בכי ועצבים של הילדים הנודניקים מהסיבות הכי מטופשות שאפשר להעלות על הדעת.

קריסטן האוורטון, אמא לילדה קטנה, כבר הבינה מזמן שהבת שלה היא הבוס האמיתי בבית ולכן, כתוצאה מההיררכיה הברורה הזאת, כל דבר רע שקורה לה, הופך באופן אוטומטי לאשמתם של העובדים הזוטרים, ההורים כמובן. אז היא החליטה לעשות מעשה והחלה לפרסם תמונות המתעדות את רגעי השפל של הילדה הקטנה שלה, במצבים קיצוניים בהם היא מאבדת את שפיותה בגלל "טעויות" קשות וקריטיות של הוריה, כאלה שאפשר להיכנס בגללן לכלא, כמו למשל להגיש לבת שלה ארוחה בצלחת ורודה, עם כוס שתייה ורודה ומזלג וכפית ורודים אבל עם קש צהוב, דבר שיכול לגרום לכל בן אדם שפוי לאבד את זה.

רק הורה ממש מעפן ייקח את הילד שלו לגינת משחקים ביום יפה כזה

בעקבות קריסטן, החלו הורים רבים לפרסם תמונות דומות של ילדיהם תחת התיוג "הורה חרא" בהן הם לועגים בציניות לחוסר שביעות הרצון של הילדים המפונקים שלהם ולוקחים על עצמם את האשמה ומודים שנכשלו בגדול בלהיות הורים. התוצאה: עשרות תמונות מצחיקות במיוחד של ילדים עצבניים שאם היו יכולים, היו מפטרים את ההורים שלהם מתפקידה ושוכרים הורים חדשים, כאלה שבאמת מבינים את הגחמות המטופשות שלהם.

אני חרא של הורה כי כבר עברו שעתיים מאז שעת השינה שלו והספקתי לקחת אותו בזמן הזה לגלידה ומשחקייה

הושבתי אותה בצורה הלא נכונה

היא רותחת עלי בגלל שהיא אכלה את כל התפוחים

הכנתי לה טוסט עם ממרח תמרים ולא עם אבוקדו

לא נתתי לו ללעוס את הכבל של החשמל

לא נתתי לו לאכול עוף לא מבושל

לא נתתי לה לקפוץ קפיצת ראש לתוך הספה

לא נתתי לה לשחק עם דג מת שהיא מצאה על החוף

נתתי ביס בנקניקייה שלי והיא רצתה שהיא תשאר שלמה

לא הייתי מוכן לאכול את חתיכת הגבינה צהובה שהיא פלטה מהפה שלה

לא נתתי לו לשפוך את החלב שלו לתוך הבריכה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...