הבחור הזה יוצר ציורי רחוב מגניבים שאפשר לראות רק כשיורד בגשם

למרות שיש אנשים שלא מסכימים להודות בכך ואוהבים לשקר ולומר שהם מעדיפים את החורף, קשה למצוא אנשים שבאמת אוהבים גשם. אז נכון, מדובר במצרך חשוב מאוד שהאנושות יכולה לרכוש רק מהמכולת של אמא טבע, אבל בואו נודה על האמת, גשם הוא מטריד, משבש חיים, ובעיקר מאוד רטוב.

פרגרין צ’רץ’, אמן רחוב אמריקאי, מתגורר בסיאטל, אחת הערים הגשומות ביותר בארצות הברית בה תוכלו ליהנות מ-55 ימי שמש בלבד שנה. כדי להפיג מעט את האפרוריות הקבועה ששורה מעל העיר, מצא צ’רץ’ רעיון מבריק שיהפוך את ימי הגשם לקצת יותר כיפים וישפר את מצב הרוח הסגרירי של תושבי העיר בזמן שהם מנסים לא להירטב.

באמצעות ספריי שקוף מיוחד המכיל כימיקלים היידרופוביים, או במילים קצת יותר פשוטות שגם אנשים שהם לא מדענים יוכלו להבין: חומר כימי דוחה מים המונע מהם לחדור למשטחים עליהם הוא מרוסס. מצייר פרגרין יצירות אמנות רחוב מגניבות כאלה שאפשר לראות רק כשיורד גשם המרטיב את כל הסביבה מלבד השטח שרוסס וחושף את היצירות המשעשעות של פרגרין.

לז’אנר אמנות הרחוב הגאונית הזאת שהמציא הוא קורא RainWorks ואם אתם תוהים לגבי חוקיות העניין, דעו שבעיריית סיאטל דווקא התלהבו מהרעיון ומכיוון שהחומר בלתי נראה וידידותי לסביבה, אישרו לצ’רץ’ לבצע את יצירות הגשם שלו בכל מקום בו יחפוץ, כל עוד לא ישתמש במסרים מסחריים כלשהם. הציורים עצמם אגב, יכולים להחזיק בין ארבעה חודשים לשנה, תלוי בכמות האנשים שדורכים עליו.

העבודות של צ’רץ’ כוללות ציורים מצחיקים, יצירות אמנות, מסרים משעשעים ואפילו משחקי רחוב מכו קלאס. הנה עוד כמה תמונות נבחרות של יצירות הגרפיטי-גשם של צ’רץ’.

לייק לפטריה בפייסבוק