פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

10 טיפים מעולים שיעזרו לכם לארוז בקלות לקראת החופשה הבאה שלכם

רגע לפני שיוצאים לטיול או חופשה, העולם נחלק לשני סוגי אנשים: כאלה שיודעים לארוז מזוודה ביעילות בתוך חמש דקות, ושאר בני האדם שחווים התקף חרדה רק מהמחשבה על אריזה ומסוגלים לבזבז שעות בניסיון לארגן תיק עם כל מה שהם צריכים לקראת החופשה.

אם אתם משתייכים לקבוצה השנייה, בהחלט ייתכן שהמדריך הבא עשוי לסייע לכם בפעם הבאה שתדרשו למשימה המורכבת הזאת. כמובן, גם אם אתם מחשיבים את עצמכם למומחי אריזה ומעולם לא ביקשתם ממישהו לשבת על המזוודה שלכם כדי שתצליחו לסגור אותה, ייתכן ותמצאו כאן כמה טיפים מועילים. מוכנים? קדימה לארוז.

1. אל תקפלו את הבגדים – גלגלו אותם!

אחת הדרכים היעילות לחסוך מקום במזוודה ולמנוע מהבגדים שלכם להתקמט הוא לגלגל אותם במקום להניח אותם מקופלים בערימה. בשיטת הפעולה הזאת תצליחו לדחוס כמות גדולה מאוד של בגדים גם לתיק קטן בעל מקום מצומצם.

2. השתמשו בשקיות ואקום

שקיות ואקום הן פיתרון נהדר לאריזת בגדים או חפצים מגושמים שתופסים המון מקום במזוודה כמו מעילים, בגדי ילדים, בובות, מצעים למיטה וכדומה. בנוסף, לקראת החזרה הביתה, ניתן להשתמש בהן ביעילות לאחסון הכביסה המלוכלכת שלכם.

3. אמצו את שיטת הפירמידה

תחילה, ארזו את הנעליים שלכם והצמידו אותם לדפנות המזוודה. לאחר מכן הכניסו את הבגדים היותר גדולים שלכם, כמו ג'ינסים, שמלות וכדומה, אבל אל תקפלו או תגלגלו אותם! הניחו אותם על תחתית המזוודה ותנו להם לזלוג החוצה ממש כמו בתמונה – בהמשך הם ישמשו ככיסוי לשאר הפריטים שלכם. כעת ארזו את הבגדים שאינם מתקמטים ומעליהם גלגלו את שאר הבגדים שלכם כמו בסעיף 1. בסוף, שימו מעל הבגדים את כל שאר החפצים שלכם: מוצרי קוסמטיקה, אקססוריז, מסמכים, וחפצים שבירים אחרים, ואז כסו את הכל עם הבגדים שהשארתם בולטים החוצה.

4. תגידו 'לא' למטריה!

מתכננים לקחת אתכם את המטריה הענקית והיעילה שלכם? אל תעשו את זה! המטריה תופסת המון מקום וגם שוקלת לא מעט. במקום, קחו אתכם מטריה מתקפלת קטנה, או לחילופין, הצטיידו בכמה מעילי גשם חד פעמיים שישמשו אתכם במקרה של מזג אוויר גשום.

5. קנו מוצרי קוסמטיקה באריזות קטנות

במקום לקחת בקבוקים ענקיים של שמפו, מרכך, סבון, קרם גוף וכדומה, קנו בקבוקונים קטנים והשתמשו בהם. חבל על המקום וחבל על המשקל המיותר שתסחבו.

6. ארזו את החפצים הקטנים שלכם בצורה חכמה ויעילה

בכל הנוגע לחפצים הקטנים והחשובים שלכם כמו כבל USB, דיסק און קי, סיכות ראש, גרביים, משקפים וכדומה, הניחו אותם בתוך חפצים אחרים שכבר ארזתם: נעליים, קופסאות של מוצרי קוסמטיקה, שקיות ניילון או כיסי המזוודה. את התכשיטים ניתן לעטוף בנייר כסף או לשים אותם בתוך קופסה קטנה כלשהי, כמו למשל קופסה של תרופה.

7. השתמשו בקולבים

אם אתם לוקחים אתכם חולצות מכופתרות או בגדים אלגנטיים אחרים, כנראה שלגלגל אותם לא יהיה רעיון חכם. במקום, ארזו אותם בשקיות תוך שאתם משאירים את הקולב. בצורה הזאת תוכלו לשלוף אותם בקלות ולתלות אותם ברגע שמתאפשר לכם.

8. לא להגזים עם התרופות

אל תתפתו להכניס את כל ארון התרופות שלכם לתוך המזוודה. קחו אתכם רק תרופות הכרחיות וחשובות למצבי חירום, וגם אז, אל תיקחו אתכם את כל הקופסה, אלא כמה יחידות. אין לכם מה לעשות עם 100 פלסטרים וגם לא עם 200 כדורי אקמול.

9. אל תשאירו חללים ריקים

גם אם אתם מעוניינים להשאיר מקום פנוי במזוודה לטובת הקניות שתבצעו בחופשה, אל תשאירו חלל ריק במזוודה. דאגו למלא את החלל הפנוי עם מעיל, נייר אריזה, או כל פריט אחר שיוכל למלא את המקום הפנוי ולמנוע מתוכן המזוודה שלכם להתבלגן להפוך לתוהו ובוהו במהלך הטיסה או הנסיעה.

10. קחו אתכם רק מה שאתם באמת צריכים

זה נורא מפתה לארוז את כל הארון, או לחילופין, לקחת אתכם את התיק של המצלמה או מדריכי טיולים כבדים ומגושמים. תעשו לעצמכם טובה ותשאירו אותם בבית. את מוצרי האלקטרוניקה השבירי שלכם תוכלו לעטוף בבגדים, והסמארטפון שלכם יעיל יותר מכל מדריך טיולים שמן. בנוסף, נסו לחשוב אם יש פריטים גדולים ששווה לכם לוותר עליהם ולקנות אותם כשתגיעו ליעד: מטריה, נעלי בית, כובע קש גדול וכדומה.

טיפים נוספים:

* השתמשו ברשימה. לקראת היציאה לחופשה, הכינו לעצמכם דף ועט שיהיו זמינים עבורכם בבית, והוסיפו בכל פעם לרשימה פריטים שאתם צריכים לקחת אתכם. כך תוכלו לוודא שלא שכחתם כלום.

* כדי למנוע מהאוזניות או כבל הטעינה שלכם להתבלגן ולהסתבך, גלגלו אותם מסביב לאחד הפריטים במזוודה שלכם.

* אם יש לכם חפצים קטנים ושבירים, הניחו אותם בתוך הנעליים וכך תשמרו עליהם מפגיעה פוטנציאלית.

* כדי למנוע מהחזייה האהובה עליך להתעוות או להתקפל, הניחי גרביים מקופלות בתוך כל אחד מהגביעים שלה.

* ארזו בקבוקי קרמים, שמפו, סבון וכדומה בתוך שקיות ניילון כך שאם במקרה הם יתפוצצו  או ינזלו במהלך הנסיעה, הם לא ישפכו על כל שאר החפצים והבגדים שלכם.

* כדי למנוע מהשרשראות שלך להסתבך בתוך עצמן, השחילי כל אחת מהן דרך קשית שתיה ואז סגרי אותן.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...