רדאר הפוקימונים הגאוני הזה יגלה לכם היכן תוכלו ללכוד את הפוקימונים הכי נדירים

אם גם אתם הספקתם להתמכר ל”פוקימון גו”, המשחק שהצליח לכבוש את העולם בסערה בתוך פחות משבועיים ולהפוך את כולנו למאמני פוקימונים, אתם ודאי מבזבזים לא מעט מזמנכם בטיולים רגליים ברחבי השכונה שלכם בניסיון לתפוס פוקימונים חדשים, רק כדי לגלות שתפסתם שוב ושוב את אותם פוקימונים מוכרים שכבר לכדתם בעבר ולא תורמים לרצון העז שלכם להשלים את האוסף המלא.

“רדאר הפוקימונים”, מפה אינטראקטיבית מגניבה שפיתחו צמד שחקני פוקימון גו מיואשים שביקשו למצוא דרך להגיע לכל הפוקימונים, תסייע לכם להתמודד עם הבעיה המטרידה הזאת ותאפשר לכם לחפש ולאתר כל סוג פוקימון שתרצו ללכוד בכל מקום בעולם. באמצעות שיטוט במפה תוכלו לגלות את מיקומם של הפוקימונים ברחובות ישראל והעולם ואפילו לסנן את המפה על פי פוקימון מסוים אותו אתם רוצים ללכוד.

רדאר פוקימונים 1

המפה הגאונית הזאת מתעדכנת על ידי שחקני פוקימון גו בארץ ובעולם, אשר מוסיפים את הטיפים שלהם ומדרגים את הטיפים של השחקנים האחרים. ברגע שתלחצו על כל אחד מהפוקימונים על המפה תוכלו לראות מי השחקן שלכד אותו, באיזה שעה ביום זה קרה וכיצד דרגו גולשים אחרים את הטיפ של אותו גולש, כלומר, האם גם הם הצליחו ללכוד את אותו הפוקימון במיקום המצוין.

כמובן, תמיד קיימת האפשרות שגולשים טרולים שותלים במפה פוקימונים שלא באמת קיימים באותה נקודה, ולכן שווה לבדוק את דירוג הגולשים על הטיפ הקונקרטי לפני שיוצאים לדרך.

אם יש לכם אייפון תוכלו להוריד את אפליקציית רדאר הפוקמונים ישירות לסמארטפון שלכם, אבל קחו בחשבון שהפעלת שתי האפליקציות במקביל (הרדאר והמשחק עצמו) עשויה לגרום לסוללה שלכם להתרוקן במהירות. אם אתם בעלי מכשיר אנדרואיד, תאלצו להמתין עוד קצת עד השקת האפליקציה התואמת שנמצא כרגע בשלבי פיתוח מתקדמים. בכל אופן, הרדאר בגרסת המחשב שלו זמין לכולם.

לייק לפטריה בפייסבוק