הריון קסום טייק 2: הבלוג המתוק של תומר ואושר (תמונות)

לפני קצת יותר מחודש פרסמנו כאן באתר לראשונה, את סרטון הסטופ מושן המופלא של תומר גרנצל ואשתו המתוקה אושר הדרי, המציג את חווית ההריון שלהם באמצעות סדרת תמונות מקסימות בצורה משעשעת וכל כך כיפית. הסרטון זכה לפופולאריות אדירה ברשת ולעשרות אלפי צפיות.

כעת, נישאים גל גל ההצלחה של הסרטון, פתחו תומר ואושר בלוג חדש בשם babyrules.me בו הם מתארים באמצעות תמונות וסרטונים את חוויית ההורות, מזוית יצירתית ומשעשעת. הבלוג נפתח לפני מספר ימים, אך העבודה עליו החלה עוד בזמן ההריון, כך שתוכלו לצפות בתמונות מיוחדות שצילמו השניים עוד בשלבי ההריון של אושר. במקביל פתחו עמוד פייסבוק המלווה את הבלוג, בו יעלו גם כן תמונות וסטטוסים מחיי הזוג.

Life has changed forever…

תומר מספר לנו על תהליך יצירת הבלוג: “בתחילת ההריון החלטנו שאנחנו רוצים לעשות תמונות הריון שונות, מצחיקות ולא בשטאנץ הרגיל (בד מתנפנף על רקע של חלון, בן הזוג מחבק מאחור את הבטן וכו’). אני מתעסק בצילום שנים רבות, ושנינו אנשים מאד יצרתיים אז השתעשנו עם כל מיני “תמונות שמספרות סיפור” כפי שאושר אשתי הציעה והגדירה. אחרי הלידה וכמות הצפיות הבלתי נתפסת שצבר הסירטון שהכנו, החלטנו להמשיך עם הקו המיוחד הזה שלנו שיתאר את התהליך שאנחנו עוברים כהורים צעירים בפעם הראשונה, אבל בצורה פחות קונבנציונלית, ע”י תמונות וקטעי וידאו מפתיעים ולא צפויים.

המטרה שלנו היא להעלות תמונות על בסיס שבועי, ע”פ החוויות הטריות שהרגע חווינו, וסרטים בתדירות קצת נמוכה יותר (לוקח הרבה זמן להפיק אותם). אנחנו מקווים שהבלוג שלנו יגרום להרבה אנשים לחייך, זוהי המטרה העיקרית שלו, מלבד כמובן המזכרת המיוחדת שאנחנו מכינים לבת שלנו, לכשתהיה גדולה

אספנו עבורכם את התמונות מהבלוג של אושר ותומר, ואכן, כפי שתוכלו לראות, מדובר בזוג יצירתי במיוחד ובתמונות נהדרות, שמעלות חיוך על השפתיים וגורמות להריון ולהורות להיראות כמו ביקור בדיסנילנד. אין ספק שלבייבי אמה מחכה יופי של אלבום תמונות ילדות להציץ בו כשתגדל, וגם כמה שאלות טכניות כמו, “באמת צילמתם אותי בכיור?”. קליק לביקור בבלוג, קליק לעמוד הפייסבוק.

“Dad, but i love him!”

I adore you…

A new miracle joined the world

Stop kicking your mama!

My private portable food tray

1+1=3

 

Too many options…

King of my kitchen

Counting Days

לייק לפטריה בפייסבוק