קריפי: הפרסומת שתגרום לכם להפסיק לאכול גלידה

הפרסומת הבאה מגדירה מחדש את המונח "פרסומת נוראית". יש פרסומות פחות טובות, אפילו רעות. אבל יש פרסומות שיגרמו לכם לסיוטים בלילה, וזו אחת מהן. מדובר על פרסומת קריפית למעדניית גלידה Little Baby's Ice Cream מפילדלפיה שהחליטה ללכת על קו פרסומות שאף אחד לא יוכל להישאר אדיש אליו.

בסרטון של 60 שניות אנחנו צופים במה שנראה כמו בחור שמכוסה כולו בגלידת וניל. הבחור לא אומר מילה אחת,  אך הוא מביט היישר אל המצלמה בעיניים פקוחות לרווחה, בזמן שהקריין מסביר למה העור שלו זוהר ולבן.  מרגע לרגע הצופה חש באי נוחות אל מול היצור הלבן פעור העיניים המטורפות שמתחיל לאכול את הגלידה שעל ראשו.

הפרסומת מעלה את השאלה הנצחית של מה עדיף : שידברו עליך דברים רעים או שלא ידברו עליך בכלל? מדובר במהלך עם מטרה ברורה של סוכנות הפרסום האחראית על הפרסומת: להשאיר את הצופה עם פה פעור. לא מנסים להסביר כמה הגלידה של המעדנייה טעימה ומצוינת אלא רוצים לזעזע את הצופה עם פרסומת אימה. ואם כבר הפה של הצופה פעור, למה שלא יאכל קצת גלידה?

 המעדנייה מציעה מבחר גדול של טעמים לא שגרתיים, גלידות פרווה וגלידות לטבעוניים. חבל רק, שהיא לא מציעה על הדרך גם שירותים פסיכולוגיים לנפגעי הפרסומת שלה. לאלו מכם שעדיין לא קיבלו את מנת האימה היומית, אתם מוזמנים לצפות בפרסומת קודמת של המותג המופרע.

לייק לפטריה בפייסבוק