פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

עציץ האוריגמי הגאוני הזה מסוגל לשנות צורה ולגדול ביחד עם הצמח

אם יצא לכם פעם לרכוש עציץ במשתלה, או לחילופין, לקבל אחד כזה במתנה, גם אתם ודאי יודעים שבשלב מסוים הצמח/עץ השתול בו הולך וגדל עד לרגע בו אתם נדרשים להעביר אותו לכלי קיבול גדול יותר שיוכל להכיל אותו, תהליך מלוכלך ומטריד למדי. סטודיו לעיצוב בשם Ayakan יצר פתרון נפלא ויצירתי לבעיה הזאת בדמות עציץ מבוסס אוריגמי שמסוגל לגדול ביחד עם השתיל עצמו לאורך הזמן. ההמצאה הנהדרת הזאת נקראת Growth (צמיחה), והיכולת המופלאה שלה לשנות צורה מאפשרת לה להתאים את עצמה למחזור החיים של הצמח, החל משלב הזריעה הראשוני, ועד שהצמח מגיע לגודלו המרבי.

“בניגוד לבני האדם שנוטים לייצר דברים כדי שיחזיקו מעמד לפרק זמן מוגבל ולאחר מכן ייזרקו לפח, הטבע פועל בצורה שונה ומצליח להתאים את עצמו תמיד לתנאי הסביבה, לגדול, למות ובסופו של דבר להפוך את המוות הזה לבסיס לחיים חדשים אשר מגיעים אחריו” מסבירים החברים בסטודיו את הרציונל מאחורי העציץ המיוחד הזה, שלמעשה מיישר קו עם הטבע ומנסה לחקות אותו ולהתנהג באותה הצורה.

כאמור, העציץ מורכב מתבנית אוריגמי שעוצבה מראש בקפידה על מנת שתוכל להכיל את הצמח בכל שלבי חייו, כך שבסופו של דבר, מי שירכוש אותו, יכול לא רק לעקוב אחר התפתחות הצמח שלו, אלא גם בהתפתחות הכלי שמכיל אותו, בהחלט משהו שלא רואים בכל יום.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...