פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הטריק הפשוט הזה יעזור לכם לדעת אם חם מדי להוציא את הכלב לטיול

ימי הקיץ הלוהטים כבר כאן, ואם חשבתם שההשפעה של החום עליכם היא בלתי נסבלת, זה כלום לעומת מה שחשות חיות המחמד שלכם, ובעיקר כלבים. ממש כמו בני האדם, גם כלבים סובלים מהטמפרטורה הגבוהה, ואם לא נדאג להעניק להם תנאים אופטימליים להתמודד עם החום הבריאות שלהם עלולה להיפגע.

הכללים הבסיסיים הם מאוד פשוטים: חובה לדאוג לכלבים לקערת מים צוננים ונקיים בהישג יד, מקום מוצל לנוח בו, וכמובן, לוודא שהם לא מבצעים פעילות גופנית ממושכת במהלך השעות החמות. אולם, מלבד הפעולות הבסיסיות הללו, יש עוד טיפ קטן אבל מאוד חשוב שאנחנו לא תמיד חושבים עליו ומומלץ מאוד ליישם אותו בתקופת הקיץ, רגע לפני שאתם יוצאים עם היצור הפרוותי שלכם לטיול.

הטיפ הזה, שפורסם בעמוד הפייסבוק של Moon valley canine training, מכון אמריקאי לאילוף כלבים בקליפורניה, נקרא “חוק החמש שניות” (שום קשר בינו לבין אוכל שנפל על הרצפה) והוא מאוד פשוט לביצוע: “הניחו  את גב כף היד שלכם על המדרכה. אם אתם חשים צריבה ולא מסוגלים להחזיק את היד צמודה למדרכה יותר מחמש שניות, סימן שהיא חמה מדי להליכה עבור הכלב שלכם”.

הטריק הפשוט הזה שצבר מעל מאה אלף שיתופים בפייסבוק ועוד 2 מליון צפיות באתר reddit, אולי נראה קצת מובן מאליו, אבל יעזור לכם למנוע פגיעה לא נעימה בכפות הרגליים העדינות של הכלבים האהובים שלכם, ובנוסף, גורם לנו להיזכר שוב שגם החברים בעלי ארבע הרגליים שלנו רגישים לכאב ואי נוחות. יישמו אותו, וגם הכלב שלכם יהיה מבסוט.

כמובן, אתם תמיד יכולים להימנע מהעניין ולרכוש לכלב שלכם נעלי הליכה אופנתיות, אבל כמו שניתן לראות בסרטון הקורע הזה, כלבים נוטים פחות לאהוב את הרעיון הזה ועושה רושם שנעליים זה פחות הקטע שלהם.

שיהיה לכולנו קיץ נעים, ואל תשכחו לשמור על הכלב שלכם!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...