בזבוז הזמן של העשור: בנה מכונה המפרידה את העוגייה מהקרם

ישנם מאכלים מסויימים, המחלקים את אוכלוסיית הצרכנים לשתי קבוצות בעלות עקרונות מנוגדים בכל הנוגע לאופן אכילת המוצר. הסוגייה הישראלית המוכרת ביותר בתחום הזה, הוא כמובן סוגיית אכילת הקרמבו, המלווה בשאלה הנצחית קצפת ושוקולד, או ביסקוויט? סוגייה מוכרת נוספת, היא כמובן זו המציגה יריבות בין חובבי השוקו לחובבי הוניל במקרה של אכילת קסטה.

אם נרחיק לרגע לזירה הבינלאומית, אין ספק כי המוצר הכי מוכר שמאמיניו מתחלקים לשתי קבוצות יריבות, הוא עוגיות האוראו המפורסמות, סנדביץ’ של שתי עוגיות שוקולד עם מילוי קרם וניל. בחברת אוראו אוהבים לעסוק בסוגייה הזאת, ומנצלים את המחלוקת התמידית בין חובבי העוגייה לחובבי הקרם כדי לייצר קמפיינים מגניבים כמו קמפיין האינסטגרם האחרון שלהם, שיציתו בכל פעם מחדש את הדיון הבלתי נגמר בשאלה מהו החלק הכי טעים בעוגייה.

סרטון חדש מבית אוראו שעלה אתמול לרשת, מציג אדם משועמם במיוחד, קופירייטר ופיזיקאי במקצועו ובעל אהבת אין קץ לעוגייה של אוראו ושנאה עזה לקרם הנמצא בה, אשר בזבז את החודשים האחרונים של חייו בהמצאת מכונה משעשעת למדי המפרידה את עוגיות האוראו מהקרם הנמצא ביניהן.

הסרטון שאורכו ארבע דקות מציג את תהליך העבודה על המכונה מצד הממציא, דיויד ניבל, ששופך את תובנותיו והשתלשלות האירועים, ובסופו של דבר גם מציג את המכונה בפעולה. כמובן, כל בנאדם שפוי היה משתמש בשתי ידיו על מנת להפריד את העוגייה מהקרם וסובל את שאריות הקרם בשקט, אך לא דיויד. הממציא הדגול בנה מכונה רובוטית מוגזמת לחלוטין במורכבותה, שאכן מבצעת את העבודה כמו שצריך, אך תיכנס לספרי ההיסטוריה כאחד מבזבוזי הזמן הגדולים של אדם כלשהו.

אם אין לכם כוח לשמוע את כל ההקדמה, אתם מוזמנים לקפוץ לדקה 3:25, ולראות את המכונה המצחיקה בפעולה. מי מרים את הכפפה ומייצר אחת כזאת תפריד את השוקולד של הקרמבו מהקצפת? בהצלחה.


עדכון

שלושה סרטונים נוספים בסדרת מכונות ההפרדה הכושלות של אוראו עלו לאויר בשבוע האחרון, כשכולם מציגים מדענים שבזבזו שעות ארוכות מהחיים שלהם על מנת לייצר מכונות המפרידות את הקרם מהעוגייה. בלי מילים מיותרות, קבלו את ההמצאות שאף אחד מכם לא צריך בבית.
לייק לפטריה בפייסבוק