פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

גאוני: האפליקציה שתביא לכם פיצה חמה עד הבית בקליק אחד בלבד

פעם, לא כזה מזמן, האנושות היתה כולה בקטע של להגיע למקומות רחוקים, לפרוץ גבולות, לטוס לירח, להגיע למאדים. טוב, מסתמן שהחלק הזה קצת מאחורינו. עכשיו המטרה העיקרית שלנו, כבני אדם עצלים ועתירי טכנולוגיה, היא לקצר את הדרך שלנו אל הפחמימה האהובה עלינו, הפיצה. ולדאוג גם שנוציא כמה שפחות אנרגיה בתהליך ההזמנה.

ואם גם אתם מרגישים שלפעמים להזמין פיצה זה חתיכת סיפור, כדאי שתכירו את Push for pizza, אפליקציה שמאפשרת להזמין פיצה בלחיצת כפתור אחת בלבד. בלי להזין כתובת, בלי להכניס מספר כרטיס אשראי, בלי טלפונים מיותרים וממשקי אינטרנט מייגעים, בלי לענות 20 פעם "לא" לשאלות מעצבנות כמו "אולי תרצה עם זה גלידה? וכנפיים ברוטב ברביקיו? ולחם שום?". חלומו הרטוב של כל חובב פיצה וכל מיזנטרופ.

האפליקציה בנויה כך שאת כל הפרטים מזינים פעם אחת, מראש. ככה שברגע שמגיע הרעב, כל מה שצריך לעשות זה לפתוח את Push For Pizza לבחור בין פיצה רגילה לפיצה פפרוני (זאת, מסתבר, התוספת הפופולארית במקומות שבהם כשרות היא לא אישיו) ולהתחיל לרייר. האפליקציה כבר תשלח את ההזמנה בצירוף אמצעי התשלום לפיצריה הקרובה. לשאלתכם, לא, אין צורך לקום ולהתחיל לחפש בבית מטבעות בשביל הטיפ. הטיפ כלול במחיר ההזמנה. גאוני, לא?

חמשת החברים שהגו, יזמו ופיתחו את האפליקציה הגאונית הזאת מספרים שהרעיון עלה להם בערב אחד של רעב ועצלנות. מסוג הערבים שהם לא ממש נדירים בקרב חבר'ה בני 19 בארצות הברית. אבל הם לא רק עצלנים (וגאונים) המפתחים של Push For Pizza, הם גם די משעשעים ושחקנים לא רעים. תראו את הסרטון שהם פרסמו עם השקת האפליקציה (למעלה).

כמובן, האפליקציה עדין לא רלוונטית בישראל, אבל אנחנו מחכים בסבלנות (יאללה כבר!!) שמישהו יעלה את הרעיון המבריק הזה ארצה. אנחנו רעבים.

קליק לעוד המון אפליקציות מגניבות

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...