פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג המקסים הזה מצא דרך יצירתית ומצחיקה להכריז שהם בהריון

זוכרים את קמפיין בקבוקי הקולה עם השמות שהטריף את המדינה לפני קצת יותר משנה וגרם לעשרות אלפי ישראלים לנבור בין המדפים בסופר בנסיון נואש למצוא את השמות שלהם ושל בני משפחותיהם האהובים? ובכן, כעת הגיע המהלך המבריק הזה של קוקה קולה גם לארצות הברית, והצליח להפוך ללהיט מתוקשר גם שם.

הזוג המקסים בסרטון הבא, חיפש דרך יצירתית להודיע לחברים, למשפחה ולעולם שהם בהריון. כדי לעשות זאת, ניצלו השניים את הבאז סביב פחיות הקולה עם השמות, וצילמו את הסרטון המצחיק המעולה הבא שמרגיש קצת כמו פרסומת לקולה, אבל טומן בחובו הפתעה מרגשת בסופו.

השניים נראים כמי שסיימו זה עתה לאכול את ארוחת הבוקר שלהם. הבחורה מושיטה את ידיה לבקבוק הקולה של הבחור וזה אומר לה שאסור לה לשתות ממנו כי מדובר בבקבוק שלו עם השם שלו עליו. הבחורה לא מתבלבלת, לוגמת שלוק ממנו בכל זאת, וכשהיא מנסה לדבר היא מבינה שהקול הפך לקול של בעלה. כשהשניים מבינים מה זה עתה קרה, הם מתחילים להשתולל ולפתוח עוד ועוד פחיות כשהקול שלהם משתנה בהתאם לשמות על הפחיות, החל מהקול של מורגן פרימן, דרך ארנולד שוורצנגר ועוד.

בסיום הסרטון, הם פותחים עוד צמד פחיות ומגלים שדבר לא קרה והקול שלהם נותר זהה. כשהם מביטים על השמות על הפחיות, הם מגלים כי על אחת מהן כתוב MOM ועל השניה DAD. השניים צוהלים ועל המסך מופיעה תמונת האולטראסאונד של התינוק הקטנטן עם הכיתוב "מגיע בפברואר 2015".

למרות הניחוח המסחרי שעולה מהסרטון שצבר כבר מעל מליון צפיות, חייבים להודות שמדובר ברעיון מגניב ובביצוע נהדר של הזוג. הסרטון אגב עלה בערוץ היוטיוב הפרטי של הבעל, כך שלא נראה שקיימת מעורבות של קוקה קולה בעניין. אנחנו התרגשנו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...