מה היתרונות של אינטרנט סיבים אופטיים?

התוכן בשיתוף עם פרטנר תקשורת בע”מ

בזמן האחרון כבר קשה להתעלם מכל הדיון והשיח סביב הנושא של אינטרנט סיבים אופטיים. לכן, אם גם לכם יצא לשמוע אנשים שמדברים על זה, או לראות פרסומים שונים בנושא, טבעי שתרצו לדעת במה מדובר. בניגוד לאינטרנט הישן יותר, שהיה מושתת בעיקר על כבלים של נחושת, הרי שבמקרה של הסיב האופטי הדברים נראים אחרת.

ראשית, הסיב האופטי מאוד דק, שכן העובי שלו הוא פחות משל שערת ראשו של האדם. שנית, הוא מסוגל להעביר גל אור במהירות מדהימה מקצה אחד לאחר, והוא גם עושה זאת למרחקים עצומים. זו הסיבה שבגללה, בעזרת הסיבים האלה, ניתן  להעביר מידע במהירות מדהימה שלמעשה, בעבר אפשר היה רק אפשר לחלום עליו. כאן בדיוק נעוץ היתרון המשמעותי של אינטרנט כזה, שכן המהירות שלו היא משהו אחר לגמרי מכל מה שהיכרנו בעבר.

Credit: Freepik

היכולת לתקשר במהירות עם כל העולם

בבואנו לדבר על סיבים אופטיים ועל היתרונות שלהם, אנחנו רואים שזה יתרון חובק-עולם. כלומר, עם אינטרנט שלמעשה הבסיס שלו הוא סיב אופטי, אפשר להעביר כמות אדירה של מידע לכל מקום שנרצה. זה בדיוק מה שהופך את העולם שלנו לסוג של כפר גלובלי ומאפשר לנו לנהל עסקים וקשרים עם כל המדינות. בנוסף לכל הזה, לא מדובר רק על מידע שעובר מאוד מהר ובכמות גדולה, אלא גם בצורה מאובטחת. לכן ברור מדוע בכל מדינה שבה זה אפשרי, נעשים מאמצים רבים לעבור לתשתית עם סיבים כאלה. ניתן לראות בהחלט שישראל, כמובן, לא נשארת מאחור. היום יש עוד ועוד מקומות שבהם האינטרנט מבוסס על הסיבים האופטיים הנפלאים האלה. לכן, במידה וגם אתם רוצים להתקדם וליהנות מהאינטרנט הכי טוב שיש היום, שווה לבדוק את העניין. כדאי לבדוק האם באזור שלכם כבר יש סיבים והאם גם אתם תוכלו להתחבר לספק אינטרנט שיציע לכם את כל הטוב הזה.

מה המחיר החודשי של חבילת גלישה כזו?

אם יש לכם משרד ביתי שממנו אתם מנהלים את העסק שלכם, לא כדאי שתוותרו על השימוש באינטרנט מהיר כזה. בנוסף, אם אתם לא רוצים לשלם מחירים מופקעים, ובצדק, ולכן כדאי פשוט להשקיע כמה רגעים בנושא. יש היום אפשרות לקבל אינטרנט הכי מהיר שקיים ולכן חשוב להקדיש כמה רגעים בנושא. התחברו גם אתם לאינטרנט מהיר בכל מקום שבו אתם נמצאים ותראו שתיהנו מחוויית גלישה שלא הכרתם.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק