נהדר: פתוח/סגור (נונסנס)

האם סרטון יוטיוב המציג חפצים פתוחים וחפצים סגורים עשוי להיות ויראלי? אם נסתפק בתיאור המינורי הזה, כנראה שלא, אבל אם תצפו בסרטון הנהדר “פתוח סגור” שהועלה היום לרשת, יכול מאוד להיות שתשנו את תשובתכם. מה שבטוח, את הצפייה תסיימו עם חיוך ואולי אפילו צחקוק ווקאלי.

“פתוח סגור” הוא סרטון נונסנס ישראלי משעשע במיוחד שהועלה היום לרשת על ידי גילי טל, קופירייטר עצמאי שאחראי גם על העריכה של הסרטון אותו צילם תומר קזיניץ. הסרטון מציג כאמור שורה של אובייקטים פתוחים וסגורים לקול הקריינות של טל עצמו, מזכיר לעיתים סרטוני מעבר ברחוב סומסום והאמת שדי קשה לתאר אותו במילים. לכן, פנינו לטל עצמו שיסביר לנו את פשר הסרטון ההזוי והכיפי הזה.

פתוח סגור

“הלכתי לישון והיה לי חלום של דברים נפתחים ונסגרים. בחלום זה נראה מאד מעניין אז החלטתי לנסות את זה במציאות. את המרגרינה הוספתי כי מרגרינה זה אף פעם לא קשור. במהלך הסרט יש קטעים שרק אם שמים אליהם לב קולטים אותם, כמו למשל בשנייה 43 בה יש פריים שלא היה במהלך הסרט או העובדה שהכתוביות בהתחלה ובסוף כתובות הפוך (פתוח סגור-סגור פתוח).”

למרות הפשטות לכאורה של הסרטון, טל מספר כי העבודה עליו ארכה כחודש וחצי, בעיקר בזכות הקפדה על הפרטים הקטנים: סאונד, צבעים עריכה וכו’. כפי שכבר ציינו, גילי טל הוא קופירייטנר פרילאנס, הפנוי לביצוע עבודות לשירותכם. מוזמנים ליצור איתו קשר בפרופיל הפייסבוק שלו. מוזמנים לבקר גם בערוץ של גילי ביוטיוב.


לייק לפטריה בפייסבוק