פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לימודי הייטק אונליין

עולם ההשכלה עובר שינויים, אשר משנים לנו את התפיסה. הרבה לימודים, הפכו לדיגיטאליים, ללא תלות במיקום, זמן וכסף. לאחרונה, בשל משבר הקורונה אשר פקד את כולנו בחודשים האחרונים, גרם לרבים לעבוד ללמוד מהבית . רבים שהיו מעוניינים להיכנס לעולם ה – הייטק, ניצלו את המצב ונרשמו לקורס אונליין שמגוון מכללות ההייטק כגון מכללת int ואחרות מציעות. גם סטודנטים שהיו אמורים לסיים ללימודי תואר, עברו למתכונת אונליין. המוסדות האקדמאיים אשר בזמנו השתמשו בלמידה מרחוק, חזרו למתכונת זו שהפכה לפופולארית בימים טרופים אלה שגם כך, כולנו נמצאים בבידוד וממעטים לצאת החוצה רק אם זה הכרחי. למעשה, תלמידים הנרשמים ללימודי הייטק online, יידרשו לבצע עבודות מעשיות ואפילו הרבה. התלמידים יקבלו משוב מהמדריכים וכן, יוכלו לתקשר עימם ועם תלמידים אחרים הלומדים בקורס הנוהל מהרשת.

Credit: Depositphotos

קורס סייבר אונליין – אחד מהקרסים המבוקשים בישראל

תחום סייבר{אבטחת מידע} הפך לחלוץ בשינוי תפיסת מקומות התעסוקה ובגיוס מועמדים לתחום זה. אם עד עכשיו הקריטריון המנחה, היה תואר רלוונטי בתחום שהתקבל באמצעות לימודים באוניברסיטה א במכללה, היום הידע והניסיון מהווים את העיקר בתחום ספציפי זה. גם לימודים אלה, מתאפשרים באמצעות לימודי אונליין. ברשת, תוכלו למצוא קורסים לסייבר, מה שפותח ליותר אנשים את הדלתות ללמוד ולעבוד במקצוע נדרש ויוקרתי זה. רוב הקורסים באינטרנט ללימודי סייבר, מתנהלים בשפה האנגלית ובמיוחד באנגלית הטכנית. לכן, שליטה בשפה זו הינה קריטית ללמידה. ההמלצה היא, לרכוש שפת תכנות ולבנות את ההסמכה לפי:JAVA, PYTHON,LINUX. ההמלצה  היא לשלב בלימודים אלה, לימודי רשת ואבטחת מידע.

קורס QA אונליין  – או קורס בודקי תוכנה

קורס QA או קורס בודקי תוכנה, נועד להכשיר תלמידים במסגרת לימודי אונליין, כך שתוכלו להיכנס לעבודת הייטק תוך זמן קצר של מספר חודשים. תוכלו ללמוד מהבית בזמנכם החופשי, במיוחד בתקופת הקורונה ולתקשר עם מדריכי הקורס, כגוון שאלת שאלות, קבלת משוב על עבודות ותרגילים, ממש כמו בלימודים פרונטאליים. תקבלו כל מיני סרטוני הסבר ובכל סיום צפייה בסרטון, תקבלו בוחן. ברגע שתעברו את המבחנים בהצלחה, תהיו זכאים לתעודת גמר של בודקי תוכנה.

קורס פייתון אונליין

פייתון, הינה שפת פיתוח לכל מטרה, אשר מאפשרת כתיבה מהירה של תוכניות פשוטות ותומכות בפיתוח מונחה עצמים למטרת תוכניות מורכבות יותר. שפה זו, נמצאת בשימוש הן בארץ והן בעולם. שפה זו, הינה גם שפת סקריפטים ומפתחים רבים, משתמשים בשפת פייתון לביצוע אוטומציה ומשימות קטנות. הרבה מפתחים מרחבי העולם וכן, אנשי אוטומציה, מצאו כי שפה זו הינה ידידותית ביותר. בקורס פייתון אונליין, תלמדו לכתוב תוכניות פייתון כבר בשיעורים הראשונים. בקורס יילמדו נושאים כגון: פיתוח בדיקות יחידה, פיתוח יישומי WEB עם  ASK  FI, פיתוח משחק איקס עיגול בשפת פייתון, ניתוח טקסט וכתיבת ביטויים רגולאריים. הקורס יכלול למידה החל ממה הם משתנים, כיצד ליצור לולאות וכיצד ניתן ליישם פונקציות מתקדמות של פייתון ולכתוב תוכניות שימושיות.

קורס ניתוח מערכות מידע אונליין

קורס מנתחי מערכות  מידע אונליין, משלב לימודים כגון מתודולוגיה מונחית אובייקטים. תלמדו אודות בסיס בדיקת מערכות, ומשם תלמדו נושאים מורכבים יותר, כמו כתיבת מערכות מידע, בניית תוכנה, ניהול מחשב, או ניהול מתקדם של דפוסי מערכות מידע. קורס זה מבטיח כי לפני הרצת התוכנה, התוכנה עצמה, תהיה תקינה ומוכנה כבר לפעול. תפקידו של מנתח מערכות מידע הינו טיפול שגרתי בכל מיני מערכות, ייעולן, אופטימיזציה של ביצועים וניפוי מרכיבים עודפים מהתוכנות.  קהל היעד של קורס זה, הינם בוגרי מדעי המחשב, תוכניתנים, מהנדסי תעשייה וניהול, מנהלים בחברות הייטק, אשר מעוניינים להשתלב בתהליכי הגדרת דרישות ואפיונן של מערכות המחשוב בחברה או בארגון. באופן זה, כאשר קיימים הרבה סוגים של לימודי הייטק אונליין, תוכלו להיות מוגנים מחשיפה של הדבקה בנגיף הקורונה, לנצל את זמן השהייה בבית, לטובת מקצועות יוקרתיים ומשתלמים בענף ה -הייטק.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...