נערת הנסטר הכפול שכבשה את אינסטגרם

סנטר כפול הוא תופעה מוכרת, הנפוצה בעיקר בקרב מבוגרים/קשישים ובעלי משקל עודף. הסנטר הכפול נוצר לרוב בגלל שכבת שומן עודפת המצטברת ושוקעת באזור מתחת לסנטר וגורמת לקמט בעור הנראה גם כמו סנטר נוסף.  בעוד קשישים חיים עם העובדה הזאת יחסית בשלום, תופעת הסנטר הכפול ודאי מפריעה למרבית האנשים עם עודף משקל וגורמת לירידה בביטחון העצמי.

משתמשת האינסטגרם הבאה, סובלת גם היא מעודף משקל ומסנטר כפול, אך עושה רושם שהדבר כלל לא מפריע לה, ואפילו להיפך. הבחורה המקסימה פתחה פרופיל אינסטגרם בשם “סנטר כפול ביום”, פרופיל בו היא משתפת מדי יום תמונה משעשעת שלה ושל הסנטר הכפול שלה בסיטואציות שונות ומצחיקות. עם הזמן זכה הפרופיל לאהדה גדולה בקרב קהילת האינסטגרם, והוא מונה כיום קרוב לשלושים אלף (!!) עוקבים, המתעדכנים מדי יום בתמונות החדשות של הסנטר הכפול. עד כה עלו מעל 240 תמונות לפרופיל, וכאמור, מידי יום מתווספת תמונה חדשה.

אספנו עבורכם כמה דוגמאות בולטות מתוך האלבום, ואתם מוזמנים לבקר בפרופיל “סנטר כפול ביום” בכדי לצפות בשאר התמונות. אנחנו כמובן מפרגנים על האומץ וחוש ההומור המצויין של הבחורה האלמונית, ומאחלים לכל אחד לאהוב את עצמו כפי שהוא, בלי טיפת מבוכה.

לייק לפטריה בפייסבוק