הדרך היעילה לאכול את ההמבוגר שלך בלי ידיים

אם גם אתם נמנים על חובבי הפאסטפוד בכלל וארוחות ההמבורגרים בפרט, אתם ודאי מכירים את התחושה המופלאה כשאתם מתיישבים לשולחן כשמולכם מחייכת אליכם ארוחת וופר, או ארוחת מקרואיל טעימה ולא מזינה. מלבד החסרונות הבריאותיים הבולטים של ארוחות ג’אנק פוד כאלה, החיסרון היחיד הנוסף שאני יכול לחשוב עליו בכל הקשור לארוחות בורגרים או ארוחות באופן כללי, הוא העובדה שזמן האכילה הוא זמן יקר בו יכלנו לעשות דברים מועילים יותר.

כדי לפתור את הבעיה המטופשת הזו, יצאו ברשת בורגר קינג במהלך שיווקי אדיוטי למדי אך בהחלט משעשע. בחברה יצרו את המוצר המהפכני “וופר הולדר”, מעין מתקן נשיאה שמזכיר מתקן נשיאה של מפוחית, המתיישב על הצוואר ומאפשר את נשיאת הבורגר שלכם ללא צורך בידיים, כל שתוכלו גם לאכול וגם לבצע כל פעולה אחרת שדורשת מכם ריכוז ושתי ידיים פנויות.

וופר הולדר

עד כמה שזה נשמע דבילי, מדובר במוצר אמיתי לגמרי שיוצר עבור חגיגות חמישים שנה לרשת בורגר קינג ומחולק בסניפי הרשת השונים ברחבי פורטו ריקו. כמובן, יעילותו של המוצר מוטלת בספק, אך מדובר במהלך שיווקי מגניב למדי, שבטח יגרור כמה לקוחות לסניפים כדי לחזות בפלא ההנדסי הזה. צפו בסרטון המדגים את גאוניות כלי העזר הזה.


לייק לפטריה בפייסבוק