פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אוי ואבוי: המוצר הנוראי הזה מבקש לגרום לנשים להרגיש בטוחות יותר ברחוב

הסרטון הבא הוא בלשון המעטה, אחד הסרטונים הכי מוזרים בהם יצא לנו לצפות בשנה האחרונה. מדובר בסרטון פרסומת עבור מוצר פיקטיבי (ככל הנראה) הזוי במיוחד, האמור לנסות ולפתור בעיה שכיחה אצל נשים – הפחד ללכת לבד ברחוב בשעת לילה מאוחרת או באזורים ריקים מאדם, מחשש שיוטרדו מינית או ייאנסו.

הסרטון מציג בחורה בת 24 ממוצא אסיאתי שמסתובבת בביתה ללא בגדים כלל כשאת גופה מסתירה הצנזורה בלבד ומבצעת מטלות שונות בבית. היא פונה אל המצלמה, מציגה את עצמה, ומספרת כמה לא קל להיות אישה. מצד אחד, היא רוצה להיראות סקסית ואטרקטיבית בעיני עצמה וביעינ הסביבה שלה, אך מצד שני, העולם הוא מקום מסוכן שגורם לה לחשוש שתישדד או תיאנס כשהיא חוזרת לבדה הביתה בערב.


בסוף הסרטון מוצג הפיתרון הנוראי לבעיה המוכרת הזו: תחתון אבטחה מיוחד לנשים, הכולל בתוכו מעין איבר מין זכרי עשוי פלסטיק, שיגרום לסביבה לחשוב שלא מדובר בבחורה כי אם ב-shemale. בהמשך הסרטון מרואיין אחד השכנים לכאורה בסביבתה של הבחורה שמסביר שעד היום תמיד חלם לשכב איתה כשראה אותה, אבל כעת הוא כבר ממש לא בעניין.

פרסומת הזויה 3

למרות הרצון לשעשע, ולמרות האלמנטים ההומוריסטים בו, הסרטון הזה הוא בעיקר מטריד, וצוחק בצורה בוטה וגסה מדי שעלולה לעצבן את הצופים על נושא רגיש במיוחד. למרות זאת, הפך הסרטון ויראלי וזכה לקרוב לחצי מליון צפיות עד כה. על אף  שהפרסומת מוצגת כאחת שנפסלה לשידור, אנחנו משערים שלא באמת קיים מוצר כזה וזהו בסה"כ סרטון שיצר אחד הגולשים ברשת. אם אתם יודעים אחרת, אתם מוזמנים לעדכן אותנו.

פרסומת הזויה 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...