באולד ספייס שוב מבריקים עם צמד פרסומות מצחיקות ומעולות

בכל פעם שנראה כי הפרסומות המבריקות של מותג הטיפוח הגברי Old Spice מתחילות למצות את עצמן, מצליחים אנשי הפרסום של המותג להתעלות על עצמם ולייצר סדרת פרסומות נוספת עם רעיון מוטרף וחדש, ולטרוף שוב את כל הקליפ. גם הפעם, עם צמד פרסומות חדשות וקורעות, אפשר להכריז שוב כי אנשי הקריאייטיב שעובדים עם החברה הם חבורה של גאונים.

הכוכב החדש של זוג הפרסומות הקורעות של Old Spice הוא סוג של רובוט-גבר, אנדרואיד אם תרצו, שלמרות המראה המכני והסאונד האלקטרוני שלו, נשים פשוט לא מסוגלות לעמוד בפני הקסם שלו בזכות הריח הטוב שלו ועל אף יכולת הפלירטוט הכושלת  לחלוטין שלו.


הקונספט החדש ששל אולד ספייס בצמד הפרסומות הללו מזכיר במעט דווקא את זה של אחד המתחרים הרציניים של החברה, מותג הטיפוח AXE ששיחרר בשנים האחרונות אינסוף פרסומות בסגנון הזה ובזמן האחרון דווקא מנסה לברוח מהמיתוג הסקסיסטי והשוביניסטי שהביא על עצמו.

ובכל זאת, למרות שינוי הכיוון הריסקי הזה, מצליחים באולד ספייס לשמור על ההומור הייחודי והמצויין המאפיין את המותג מאז רגעי הקסם של “אני על סוס”, ולגרום לצופים בסרטונים הללו לזכור אותם בעיקר כמצחיקים ומשוגעים ולא כמחפיצי נשים. אנחנו אהבנו וצחקנו כהוגן. מה דעתכם?


לייק לפטריה בפייסבוק