פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ביקש חתיכת פיצה מאנשים זרים וזכה לתגובה מפתיעה ומרגשת

אמן מתיחות היוטיוב הפופולארי סאם (Sam) חרג לכמה רגעים משגרת המתיחות האכזריות שלו, והחליט לבצע ניסוי חברתי קצר ומסקרן, שהניב בסופו של דבר תוצאות מאוד מפתיעות שהצליחו לרגש את הגולשים ברשת ולהפוך את הסרטון שלו, "60 שניות שישנו את איך שאתם חושבים", ללהיט ויראלי שזכה למליוני צפיות.

בתחילת הסרטון נראה סאם כשהוא עובר בין השולחנות באחת הפיצריות המקומיות כשהוא פונה לסועדים במקום, מספר להם שהוא רעב ותוהה אם יוכלו להפריש לו חתיכת פיצה. כצפוי, התגובות של הנשאלים היו די צפויות כשכולם סרבו בנימוס לשתף את האוכל שרכשו זה עתה עם בחור זר ומוזר.

אלא שהטוויסט בעלילה הגיע דווקא ממקום לא צפוי.  סאם שלח את אחד מחבריו להעניק במתנה מגש פיצה לאחד ההומלסים ברחובות העיר. ההומלס הודה לבחור וקיבל באהבה את מגש הפיצה. כמה דקות מאוחר יותר, הגיע סאם למקום, ושאל את ההומלס אם נשארה עוד פיצה במגש כי הוא רעב. מבלי להסס, ההומלס החביב הסכים מיד וחלק את הפיצה שלו עם הבחור האלמוני, שכלל לא נראה כמי שזקוק לעזרה.

אם נהיה כנים לרגע, מובן שאין צורך להיחפז ולהסיק מסקנות חד משמעיות מהסרטון הזה, אך מדובר ללא ספק בסיטואציה מחממת לב וברגע מרגש במיוחד.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...