הקליפ החדש של אוקיי-גו הוא אחד הדברים הכי מגניבים שיצא לכם לראות

להקת OK Go ידועה כבר שנים בקליפים המטורפים והויראלים שהיא מייצרת עבור הלהיטים שלה, קליפים שזוכים דרך קבע לעשרות מליוני צפיות. גם אם אתם לא חובבי מוזיקה גדולים, אתם ודאי מכירים את הקליפ הבלתי נשכח שלהם מ-2006 במסגרתו מלהטטים ארבעת חברי הלהקה על שישה הליכונים,אחד הקליפים הויראלים הראשונים בתולדות יוטיוב.

אז אחרי שכבשו את הרשת שוב לפני כמה חודשים עם קליפ האשליות האופטיות המצויין שלהם, חברי הלהקה חוזרים להדהים אותנו מחדש, הפעם עם קליפ גאוני ונפלא לסינגל החדש שלהם I Won`t Let You Down.

כדי ליצור את הקליפ המעולה הזה, נעזרו חברי הלהקה ביצרנית המכוניות “הונדה” שסיפקה להם כמה מכשירי Uni-Cub מגניבים, שהם סוג של סגוואי, רק עבור אנשים שבא להם לשבת במקום לעמוד. מכשירי החד-אופן החשמליים האלה מצויידים בג’יירוסקופ מיוחד שמייצב אותם באופן אוטומטי, מה שמאפשר לחברי הלקה לרכב עליהם, לבצע תנועות מגוונת ומטופשות ולהצליח לא ליפול.

כמיטב המסורת של הלהקה, הקליפ שצולם ביפן עשוי כולו בשוט אחד ובהילוך מהיר, וכולל גם כמה צילומים נהדרים של מצלמות “מולטי קופטר” מיוחדות שגם אותם סיפקה חברת הונדה. כדי לא להרוס לכם את ההתפתחויות המגניבות בקליפ, פשוט התרווחו בכסא, לחצו פליי, וצפו בתענוג הזה.

לייק לפטריה בפייסבוק