פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הקליפ הגאוני הזה מלא באשליות אופטיות אדירות שישאירו אתכם מהופנטים

להקת OK Go ידועה כבר שנים בקליפים המטורפים והויראלים שהיא מייצרת עבור הלהיטים שלה, קליפים שזוכים דרך קבע לעשרות מליוני צפיות. גם אם אתם לא חובבי מוזיקה גדולים, אתם ודאי מכירים את אחד הקליפים המוזיקלים הכי מפורסמים, ויראלים ובלתי נשכחים במסגרתו מלהטטים ארבעת חברי הלהקה על שישה הליכונים, קליפ שזכה גם לגירסה קאבר ישראלית משעשעת על ידי הדיירים שאיכלסו את בית האח הגדול בעונה הראשונה של התכנית.

אתמול, שיחררה הלהקה קליפ חדש לשיר The Writings On The wall מתוך אלבומם האחרון Hungry Ghosts, וכצפוי, הוא מעולה, ממכר ופשוט אי אפשר להוריד ממנו את העיניים.


הסרטון החדש, שכבר גרף קרוב למליון צפיות בתוך פחות מיממה, עמוס באינסוף אשליות אופטיות מבריקות ויצירתיות, המתרחשות לנגד עיננו המשתאות בזמן שחברי הלהקה שרים, וכפי שהתרגלנו מחברי הלהקה, הקליפ כולו מצולם בשוט אחד, מה שרק הופך אותו להרבה יותר מורכב לביצוע, וכמובן, הרבה יותר מהנה ומגניב, בעיקר בזכות עבודת צילום מופלאה, וכמה מוחות יצירתיים במיוחד.

בסיום הקליפ, ואין סיכוי שתנטשו אותו באמצע, ניתן לראות את השמחה והאושר הגדול של חברי הלהקה וצוות ההפקה הגדול לאחר הטייק המנצח, ולאחר 50 נסיונות כושלים על פני שלושה שבועות מפרכים של צילומים. כשניתן רק לשער שלפניו צולמו לפחות כמה וכמה נסיונות פחות מוצלחים. מוזמנים לצפות וליהנות, וכפי שכבר אמרנו קודם, זהירות, זה ממכר!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...