תזמורת סטודנטים בהופעת מחצית מושקעת ומעולה שכולה מחווה לסדרות טלויזיה מוכרות

כמו רוב הישראלים, גם אנחנו לא לגמרי מצליחים להבין את החוקים בפוטבול – הכדור לא עגול, השופט לא מוציא כרטיס כשיש מכות ולשער יש צורה ממש מוזרה. אבל, יש כלל אחד שקולטים די בקלות: במחצית המשחק קורים על המגרש דברים מאוד מעניינים.

בשבוע האחרון נפתחה עונה 2014/5 בליגת המכללות האמריקאית. אחת הקבוצות בליגה, קבוצת ה”בק-איי” של אוניברסיטת אוהיו סטייט לא ממש הצליחו להרשים במשחק הבית הראשון שלהם, אבל את מה שלא עשו השחקנים, עשו חברי תזמורת הלכת, ענו, Marching Band.

במהלך המחצית, ביצעו 205 חברי התזמורת (כולם גם סטודנטים במשרה מלאה, דרך אגב) מחווה לסדרות טלוויזיה פופולאריות, ישנות וחדשות. מה שהופך את הקטע הזה לכל כך מוצלח הוא לא הרעיון המקורי, אלא דווקא הביצוע יוצא הדופן, כזה שגורם לטקס יום העצמאות, עם דוד רוקני והדגלנים-חיילים שלו, להראות כמו חובבנים.

עכשיו נסו לזהות את הסדרות שמופיעות בקטע


 

הנה מה שאנחנו הצלחנו לזהות: משפחת סימפסון, המשרד, מ.א.ש, הוואי חמש-אפס, באטמן, כוכבים בריבוע, משפחת בריידי, משפחת אדמס ואיך לא… משחקי הכס.

אגב, זו לא הפעם הראשונה שהתזמורת המוכשרת הזו מייצרת קטעים בלתי נשכחים כאלה. אתם מוזמנים לצפות במחווה שלהם למייקל ג’קסון ובמחווה נוספת לסרטי הוליווד.

לייק לפטריה בפייסבוק