הסוף המפתיע של סרטון האנימציה הזה הוא פשוט מבריק

סרטון האנימציה הקצרצר והנפלא הזה, הוא לא פחות ממבריק. הסרטון מציג עולם דמיוני ומפותח בו חיים יצורים קטנטנים, חמודים ועגולים שקצת מזכירים תפוחי אדמה, אשר מנהלים בכיף את שגרת החיים המתוקה שלהם. אלא שהשגרה הזאת מופרת לפתע עם טוויסט יצירתי בעלילה, שמוביל בסופו של דבר לסיום המפתיע והמאוד לא צפוי, סוף שבהחלט שווה לכם לחכות לו. כדי לא להרוס, צפו בסרטון לפני שאתם ממשיכים לקרוא.

הסרטון הגאוני והמצויין הזה, נוצר על ידי ערוץ 4 הבריטי במטרה לקדם את אירוע “לילה קטלני של תרומות” (תרגום חופשי), שיתקיים בתאריך 17 באוקטובר, ערב שידורים מיוחד שמטרתו לגייס את תושבי הממלכה הבריטית לפתוח את הארנקים ולתרום למען חקר הסרטן, במה שמוגדר על ידי הערוץ כ”נקודת המפנה” במאבק נגד המחלה הנוראית.

בערות מסבירים שרצו לגרום לאנשים “לעמוד מול הסרטן, להביט לו בעיניים ולהעיף עליו כסף” ולכן בחרו לראשונה לתת פנים לסרטן “פנים לא נעימות, פתטיות, מפוחדות ובעיקר, ניתנות להשמדה” לדבריהם. אנחנו דווקא חושבים שהיצורים הסרטניים הללו ממש חמודים, לפחות עד שמגלים מי הם באמת, וגם לא יכולים שלא לתהות האם לא היה נכון יותר להשקיע את הכסף שבוזבז על הסרטן הזה בחקר הסרטן? רק אומרים.

בכל אופן, עושה רושם שהמטרה הראשונית ליצור מודעות לערב ההתרמה הזה עובדת נהדר, והסרטון מצליח לגרוף מאות אלפי צפיות, שיתופים ותגובות מופתעות ונלהבות. ומה לגבי הסרטן? הלוואי וזה היה כל כך פשוט.

לייק לפטריה בפייסבוק