פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

5 טיפים לעיצוב וסידור מחודש של המשרד

אחרי תקופה ארוכה של עבודה מהבית, החיים חוזרים למסלולם והמשרדים מתמלאים שוב בעובדים שמגיעים עם כוחות מחודשים אל מקום העבודה. מעסיקים רבים נוכחים לגלות שהחזרה לא תמיד חלקה והמוטיבציה של העובדים ירודה. חשוב שננקוט בצעדים הנכונים כדי להפוך את האתגרים האלו להזדמנויות ולהתחיל עוד היום לפעול כדי לבנות סביבת עבודה פרודוקטיבית ושנעים לעבוד בה. כדי לסייע לך בתהליך החשוב הזה, אספנו כמה טיפים יעילים לעיצוב המשרד שישנו את כל האווירה.

Credit: Pixabay

חלוקה מחדש של אזורי העבודה

עם כל יתרונות האופן ספייס, הוא מביא אתו לא מעט אתגרים שיכולים להפוך כמה משימות במשרד למורכבות בהרבה ממה שהן אמורות להיות. בין אם חסר לך חלל מתאים לקיום ראיונות עבודה, ישיבות, או כל משימה אחרת שדורשת מעט פרטיות, או אם הרעש וההמולה של האופן ספייס הופכים שיחות טלפון לחוויה מתישה ומתסכלת, הכנסת חלוקות חדשות יכולה לעשות הבדל עצום. אין צורך להשקיע הון כדי להשיג את המטרה הזו. מחיצות פשוטות או משרביות מעוצבות, יכולות להכניס עוד עניין בעיצוב המשרד וליצור פינות חדשות במרחב העבודה שלך.

התאורה הנכונה יכולה לעשות את כל ההבדל

הידעת? מחקרים שנערכו במקומות עבודה מוכיחים כי מקומות עבודה ללא חשיפה לאור שמש הם בעלי סבירות גבוהה יותר להתפתחות שלל מחלות תעסוקתיות – ממחלת היאפים ועד לדיכאון וחרדות. כדי להפוך את סביבת העבודה לנעימה יותר, חשוב שנאפשר לתאורה טבעית להיכנס אל המשרד. כדי לשלוט בתאורה ולמנוע מהעובדים להסתנוור בשעות הצוהריים, ניתן להתקין על החלונות וילונות גלילה מעוצבים שיתאימו לסגנון העיצובי במשרד.

לפתוח את המעברים

משרד צפוף הוא כר פורה למוטיבציה ירודה. כדי לשמור על העובדים שלך מרוצים, פרודוקטיביים ובעלי מוטיבציה, חשוב שניצור מרחב שיהיה קל להסתובב בו, להחליף תנועה, לנוח לרגע בנקודה קצת אחרת ולחזור לעבודה בכוחות מחודשים. זה הזמן לארגן מחדש את הרהיטים ולהבטיח שהמרחב יישאר פתוח ונוח לתנועה. כדי לעודד את העובדים שלך לנצל את ההזדמנות הזו ולהתנועע יותר במשרד, נוכל למקם מתקנים בהם נעשה שימוש נפוץ כמו המדפסת או מכונת הקפה במרחק מעמדת העבודה ולסייע להם להתאוורר במהלך יום העבודה.

להשקיע בריהוט ארגונומי

רובנו מבלים מעל ל-30% מחיינו במקום העבודה שלנו. בסביבת המשרד, רוב הזמן הזה עובר בישיבה ממושכת. לעתים, מספיק כיסא עם משענות לא מתאימות או שולחן בגובה נמוך מדי, כדי להתחיל תהליך התדרדרות איטי אך בטוח לשלל בעיות אורתופדיות. מדלקות כרוניות בשרירי הלסת והצוואר ועד לכאבי גב כרוניים, ריהוט משרדי שאינו מותאם לישיבה ממושכת עשוי לפגוע משמעותית ברווחת העובדים שלך. בסופו של יום, הדבר מיתרגם ישירות לפריון העבודה שלך, כאשר העובדים שלך לוקחים יותר ויותר ימי מחלה. לכן, חשוב שניקח בחשבון את האלמנט הארגונומי ונבחר בריהוט שישמור על יציבה טובה.

נגיעה קטנה של צבע

אף אחד לא אוהב להסתכל כל היום על קירות לבנים ותאורה מסנוורת. כדי להפוך את סביבת העבודה למזמינה ומהנה יותר, מומלץ לשלב פריטים ואביזרים שישברו את החדגוניות ויכניסו חום וצבע אל המרחב. מעציצים טבעיים שיכניסו חיים וגוון ירקרק ושמח אל המשרד ועד וילונות צבעוניים מבד טבעי שישוו למקום אווירה ביתית, יש לא מעט אלמנטים פשוטים ונגישים שיכולים לעשות הבדל גדול בנראות המשרד.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...