פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איך מתבצע ניקוי חניונים בלחץ מים גבוה

בארצנו הקטנטונת יש בעיית מקום לחניית רכבים ולכן בנייני משרדים, קניונים ועוד מוסדות ציבור נמצאים מעל לחניונים תת קרקעיים המאכלסים בכל יום מאות רכבים. אזור החניון נמצא מתחת לאדמה, ללא מקורות אוורור. בכל יום נכנסות אליו מאות מכוניות שפולטות מהמנוע פיח. התוצאה, חניון שצובר המון לכלוך שחור במקום סגור ללא אוורור. אז מה עושים? איך מנקים את כל הפיח בחניונים? הדרך הטובה ביותר עבור ניקוי חניונים היא בעזרת לחץ מים גבוה. בכתבה הבאה נסביר איך לחץ מים גובה הוא האפשרות הטובה ביותר לניקוי של חניונים.

Credit: Freepik

השלב הראשון בניקוי של חניונים

השלב הראשון של ניקוי חניון הוא קודם כל איסוף של פסולת וריקון פחים. אנשים עוברים בחניונים בכל שעות היום ואם זה חניון שפתוח גם בלילה, אז התנועה שם היא לאורך היממה ללא הפסקה. יש לדאוג לניקוי כזה אחת לשבועיים על ידי מנקים מנוסים שיעברו בכל אזורי החניון, יאספו פסולת, יבצעו ריקון פחים וישימו שקיות אשפה חדשות. זהו תחזוק פשוט מאוד, יעיל לאורך זמן ואפשר לומר שאפילו מחייב.

השלב השני בניקוי של חניונים

השלב השני בניקוי של חניונים הוא ניקוי חניונים בלחץ מים גבוה. כאן מדובר כבר בניקוי רציני ויסודי של הפיח היוצא מהמכוניות. לעבור עם מים וסמרטוט כמו בשטיפה של בית זה לא כל כך יעיל עבור חניון גדול. זה לוקח זמן רב, יש להשתמש בכמות עובדים גדולה ושיטה זו בסופו של דבר לא יעילה ולא מורידה את כמויות הפיח המצטברות. הדרך הטובה ביותר היא לבצע ניקוי בעזרת לחץ מים גבוה.

מהו ניקוי בלחץ מים גבוה?

המים נחשבים לאחד היסודות החזקים בטבע. מי שראה בחייו מפלים או שיטפון, יודע שמים בלחץ גבוה עשויים לייצר תזוזות ותנועות בסלעים חזקים וגדולים מאוד. העיקרון הזה של המים בטבע נלקח אל חיי היום יום וכיום למעשה קיימות מכונות שתפקידן לבצע ניקוי בלחץ מים כזה. מכונות אלו מכוונות ללחצים חזקים שמסירים כתמים וחומרים שחדרו לרצפה, לבטון ולכל מקום שעליו יכוונו את המים.

ניקוי בלחץ מים גבוה ללא שימוש בחומרים מסוכנים

היעילות של ניקוי בלחץ מים גבוה בחניונים, מעבר ליכולת שלהם לנקות חומרים קשים, הוא השימוש במים בלבד ללא חומרים מסוכנים או חומרים עם ריחות. בחניון מדובר ביתרון, שכן החניון סגור מאוורור ואין לריחות לאן להתנדף. אפשר לומר כי זהו פתרון הניקוי היעיל ביותר כיום עבור חניונים באחריות.

לסיכום, חניון צובר המון לכלוך ופיח, יש לנקות אותו בדרך יעילה שמסירה כתמים קשים, ללא חומרים מסוכנים ובמהירות. שימוש בניקוי בעזרת לחץ מים גבוה, מקיים את שלושת התנאים הללו ולכן הוא נחשב לשיטה היעילה ביותר כיום עבור ניקוי של חניונים תת קרקעיים.

המאמר באדיבות חברת נקי בלחץ: https://www.jetclean.co.il/

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...