פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אוכלת כאפות: למה כולם מכפכפים את אודליה יקיר?

הסטנדאפיסטית אודליה יקיר, מריצה בימים אלו את המופעה שלה “אודליה בעיר הגדולה”. סביר להניח שעד כה לא שמעתם את השם הזה היות והיא לא אושייה מוכרת (עדין) בעולם הבידור, אבל יכול להיות שנתקלתם לאחרונה בפייסבוק הקרוב למקום מגורייכם, בסדרת סרטונים משעשעים בהם אודליה חוטפת שוב ושוב כאפות מצלצלות מאנשים שונים ומשונים. בסרטונים, כולם בני כ 20 שניות, אודליה נקלעת לסיטואציות חברתיות שונות, ובכל אחת מהן, ברגע שהיא מציגה את עצמה, אחד מהנוכחים מעיף לה סטירה שלא הייתה מביישת סרטים עם ג’קי צ’אן.

אם אתם חובבי אינטרנט הסרטונים הללו ודאי יראו לכם מוכרים. הסרטונים הם מעין טייק אוף לסדרת סרטוני המופת של בירה שפירא (מבית היוצר של וניה היימן) שהציפו את הרשת לפני מספר חודשים. בסרטונים של בירה שפירא, חוטפת הדמות הראשית בסיום כל סרטון בקבוק בירה שפירא לראש. אז מה יותר כואב? סטירה מצלצלת או בקבוק זכוכית? אני מניח שהשחקנים בסרטוני בירה שפירא חיסלו יותר כדורי אדביל מאשר אודליה יקיר.

על אף שלא מדובר על יצירה מקורית ב 100 אחוז, יקיר הצליחה ליצור טייק אוף משעשע במיוחד לסדרת הפרסומות המקוריות, ולהכניס אליהם מימד מצחיק-הזוי בו הצופה נאלץ להתמודד עם תמונות לא נוחות לצפייה בהן בחורה חוטפת מכות. כמובן, עבור אלה מכם שעתידים להזדעזע ולא מתחברים להומור הזה, אנחנו לא תומכים באלימות מכל סוג, וסרטונים אלה הם לא יותר מפארודיה מצחיקה וכמובן אף סטנדאפיסט לא נפגע במהלך הצילומים.

קליק לעמוד הפייסבוק של אודלייה יקיר.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...