הלייק שיהפוך אתכם למפורסמים בשווייץ

אתם עומדים לצפות באחד מהקמפיינים הכי הזויים, מצחיקים ומוצלחים שנתקלתם בהם ברשת. כמו סיפור אגדות קטן ומשעשע.

בשוויץ יש הרבה עיירות קטנות ונידחות שאיש לא שמע עליהם. אם הייתם אומרים לי עד לפני חמש דקות את המילה “אוברמוטן” הייתי עונה לכם “לבריאות”. אוברמוטן, היא למעשה כפר-עיירה בו גרים בשלווה 78 בני אנוש. בכפר יש מלון אחד, כנסיה אחת והמון המון פרות. לפני זמן מה החליטו ראש העיר ובעל המסעדה (כן, יש אחת) לפתוח לעיירה עמוד פייסבוק. בעמוד הפייסבוק שלהם הכריזו כי כל מי שילחץ לייק ויאהב את העמוד שלהם, תמונת הפרופיל שלו ופרטיו האישיים יתלו על לוח המודעות המרכזי בכפר.

למרבה ההפתעה, בתוך מספר שבועות לחצו לייק אלפי אנשים, ועמוד הפייסבוק של העיירה הפך לסנסציית פייסבוק. במהרה התמלא לוח המודעות הראשי בעיירה, ולא נשאר בו מקום על מנת להכיל את כל האנשים שלחצו לייק. בעיירה החליטו שהם לא מעוניינים לאכזב אף אחד מהגולשים, ובטח שלא להפר את הבטחתם, והחלו לתלות את התמונות בכל מקום בכפר. כל אנשי העיירה עוזרים בפרוייקט, והתמונות נתלות על גדרות, על קירות הבתים ובאופן כללי בכל מקום.

דף הפייסבוק של העיירה הפך להיות אחד הפעילים ברשת, כאשר 4 מתוך 5 חברים פעילים בעמוד באופן אקטיבי, יותר מהעמודים של ליידי גאגא, ג’סטין ביבר ואפילו מותג העל קוקה קולה. לעיירה יש כעת חברים מ32 מדינות שונות בעולם, וכמות חברים העולה על כמויות חברים של הערים הכי גדולות בעולם. מיותר לציין כי הקמפיין יצר באז מטורף בתקשורת העולמית וההערכה היא כי יותר מ 60 מליון אנשים, כבר מכירים את העיירה הקטנה והמצחיקה הזאת.

צפו בוידאו המאוד מאוד מצחיק, וחכו להפתעה המרגשת בחמש השניות האחרונות. מישהו בא לאוברמוטן? אני חייב לראות את התמונה שלי.  רוצים גם אתם להופיע על לוח המודעות של העיירה, או על בית של עובר אורח? תנו לייק לעמוד הפייסבוק של אוברמוטן.

לייק לפטריה בפייסבוק