פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

28 שירי פתיחה בלתי נשכחים של סדרות ילדים ישנות שהספקנו לשכוח ואנחנו כל כך מתגעגעים אליהן

איכשהו, נדמה שאנחנו תמיד נוטים לחשוב שפעם היה כאן הרבה יותר טוב, גם אם העובדות והמציאות מספרים לגמרי אחרת. האנשים היו מנומסים יותר, הפוליטיקאים היו מוכשרים וישרים יותר, הארטיקים עלו חצי שקל, מנת פלאפל עלתה אותו דבר, הילדים היו משחקים ברחובות במקום להיות שקועים בסמארטפון ובמחשב, המוזיקה הייתה הרבה יותר איכותית ואנשים הלכו לישון בין 2 ל-4.

אולי זה בגלל שלבני האדם יש נטייה להדחיק ולשכוח את הדברים הרעים, אולי סתם בגלל שנוסטלגיה היא תמיד מרגשת וכולנו היינו שמחים לחזור לרגע לתקופת הילדות שלנו, ואולי כי זה פשוט נכון, לא משנה מה הסיבה בגללה אנחנו אוהבים להתרפק על העבר ולהגזים בסופרלטיבים והאסוציאציות החיוביות העולות ממנו, תמיד כיף להיזכר איך נראו פה החיים כמה עשורים אחורה.

אז כדי לתת לכם חוויה בלתי נשכחת שתחזיר אתכם לימי הילדות, ריכזנו בפוסט 28 שירי פתיחה בלתי נשכחים של סדרות מוכרות שיעלו לכם זיכרונות מהימים בהם הייתם קטנים וחיכיתם כל יום בציפייה לפרק החדש של הסדרה האהובה עליכם, שכמובן הכרתם כל מילה שלה ושרתם בקולי קולות את שיר הנושא שלה.

בין שירי פתיחה שתמצאו בפוסט תוכלו למצוא את שירי הנושא של פוקימון, פיטר פן, הקוסם מארץ עוץ, החיים ועוד רבים וטובים שעיצבו לנו את הילדות וסביר להניח לא יגידו דבר וחצי דבר לילדים של היום. אם עלו לכם בזיכרון שירים שלא נכנסו לפוסט נשמח שתוסיפו אותם בשרשור התגובות.

רגע לפני שאתם גוללים עם העכבר למטה, אם אתם גם אוהבים סדרות טלוויזיה "של גדולים", אנחנו מזמינים אתכם לבדוק את רשימת סדרות מומלצות לשנת 2018 שעלתה לאתר לאחרונה, יש שם המון סדרות מעולות שיהפכו בקרוב להתמכרות החדשה שלכם.

רכבת ההפתעות


 

הקוסם מארץ עוץ


 

פיטר פן


 

קטנטנות


 

טזמניה


 

פינקי והמוח


 

החתולים הסמוראים


 

המחסן של כאילו


 

המומינים


 

עליסה בארץ הפלאות


 

טוב טוב הגמד


היה היה


החיים


הדרדסים


 

פוקימון


 

X-MEN


 

צבי הנינג'ה


 

הרי הזהב הנסתרות


 

ארתור


 

בת הים הקטנה


 

גברת פלפלת


 

שאלתיאל קוואק


 

עלילות בבאי


 

הצ'יפמאנקס


 

רוני וליטל


 

טאו טאו


 

רחוב סומסום


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...