פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אחרי שכל האנשים התעלמו ממנו, 4 גורי חתולים התיישבו מול נגן הרחוב הזה והקשיבו לו שר

אחרי עוד יום ארוך של עבודה ומעט מאוד אנשים שעצרו כדי להאזין לו מנגן ולפרגן לו במעט כסף, החליט נגן הרחוב המלזי להתחיל לארגן את חפציו לקראת קיפול. מתוסכל מהיום הלא מוצלח ומחוסר ההיענות של העוברים והשנים, החליט הנגן לזנוח את הפלייליסט המקורי שלו ולנגן עוד שיר אחד שמח, סתם בשביל הכיף. זה גם היה הרגע ששינה לחלוטין את היום שלו, והפך את הסרטון הבא לאחד המקסימים שראינו.

לפוסטים נוספים – מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק של הפטריה


קבוצה של ארבעה גורי חתולים מתוקים בני כ-3 חודשים, התקבצו סביב הנגן, והחלו מקשיבים לו מנגן בקשב רב ובהנאה גדולה, תוך שהם מזיזים את ראשיהם הקטנים, כשלעיתים נראה שהם ממש מתאימים את עצמם לקצב. במשך 2 דקות שלמות ישבו החתולים בלי לזוז, מהופנטים לחלוטין, והאזינו לזמר החביב, ממש כאילו הם מרגישים את התסכול שלו ומפצים אותו על יום מאכזב בלי קהל. לאורך השיר, נראה הזמר משוששע לחלוטין מהסיטואציה, תוך שהוא דואג להביט אל עיניהם של החתולים ולהקדיש את השיר במיוחד בשבילם.

אחד החברים של הזמר ומי שצילם את הסרטון והעלה אותו ליוטיוב, סיפר על השתלשלות האירועים: "חבר של יעמד להתקפל אחרי שאף אחד לא טרח להקשיב לו שר. הוא הרגיש מדוכא אז הוא ניסה להירגע עם שיר שמח. פתאום, הופיעה רביעיית החתולים והתיישבה מולו. זה ממש הרגיש כאילו הם הגיעו כדי לתמוך בו. החתולים שימשו קהל למופת ונשארו עד סוף השיר, וכמובן שהוא הודה להם בסיום על ההאזנה".

חתולים מקשיבים

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...