פיסול אף כמו שתמיד חלמתם

עיסוק במראה החיצוני שלנו לא צריך להיות דבר גס ופסול, בדיוק להיפך, כל עוד הוא לא הופך להיות עיסוק אובססיבי מידי. האף שלנו נמצא בחזית הפנים, ולא תמיד אנשים מרוצים איך שהוא נראה.

למזלנו, הטכנולוגיה המודרנית של הרפואה הפלסטית מציע אפשרויות שונות לתיקון, יישור ושינוי של חלקים שונים של הגוף שלנו, כולל את האף. ניתוח אף מחיר עשוי לעלות הרבה מאוד, אך הרבה אנשים מוכנים לשלם את המחיר כי זה באמת שווה את זה.

Credit: Freepik

מהו ניתוח פיסול אף?

ניתוח אף הוא הליך ניתוח פלסטי שמטרתו ממש לשנות את מבנה האף ולעצב אותו מחדש לפי רצון המטופל, ובכך למעשה לשפר את המראה הכללי של הפנים ובעיקר את מראה האף.

במסגרת של ניתוח אף אפשר גם לשפר את מכניקת הנשימה שלכם, ובמקרים רבים ניתוח אף עשוי לשפר בצורה ניכרת את ההרגשה הכללית, את הביטחון העצמי ולהחזיר את שמחת החיים.

לבחור את המנתח אף ברצינות רבה

כיוון שהאף שלנו נמצא במקום בולט ומרכזי על הפנים, חשוב מאוד לבחור בקפידה את מנתח האף עם הידע, הניסיון והמומחיות הספציפית בסוג זה של ניתוחים. אתם למעשה בוחרים במעצב אף שיכול להגשים לכם את המראה האומנותי של האף שתמיד רציתם.

זהו מישהו שצריך להבין בצורה ברורה ומדויקת את האסתטיקה הייחודית של הפנים שלכם על כל הפרופורציות הנכונות. המטרה של ניתוח אף הינה להשיג תוצאה מאוזנת וטבעית ככל האפשר, תוך שימור ושיפור תפקוד האף – חיצונית ותפקודית.

אילו סוגים של ניתוחי אף קיימים?

ניתוח אף קוסמטי הינו הליך אלקטיבי וקוסמטי בלבד שתכליתו לשנות ת מבנה וצורת האף לרצונות של הפציינט/ית. בניתוחי אף קוסמטיים אלו ניתן להפוך קצה אף מחודד ליותר קהה ומעודן, להצר את גשר האף אם הוא בולט מדי, להסיר כל מני גבשושיות או “דבשות” גרמיות במרכז גשר האף או לעצב מחדש את הנחיריים כדי שלא יבלטו מדי.

ניתוח אף פונקציונלי וקוסמטי בעת ובעונה אחת

לפעמים מכל מני סיבות רפואיות נדרש לבצע הליך ניתוחי לאף כדי לשפר את יכולת הנשימה של המטופל. לפעמים הבעיה נובעת ממבנה אף שאינו יעיל ולא מאפשר נשימה בצורה תקינה.

במקרים כאלו, אם כבר הולכים על שינוי של מבנה האף חשוב לדון על איך המטופל ירצה שהאף החדש – והמתפקד – שלו ייראה לטעמו. זהו למעשה ניתוח פונקציונלי ואסתטי כאחד. ניתוח זה מערב ידע והבנה מקצועית בנושאים של אף -אוזן-גרון עם התמחות בכירורגיה פלסטית של הפנים.

ניתוח שחזור אף

לצערנו, בשל תאונות דרכים קשות, כוויות ממקור שריפות או פציעות נרחבות מסוגים שונים הפרצוף של הקורבן ניזוק בצורה ניכרת. במקרים כאלו ניבחנת האפשרות לשחזור האף לצורתו המקורית הטבעית או שיקום לאף מותאם בצורה אישית לטעמו של הקורבן המטופל.

פרוצדורה רפואית זו נועדה לתקן את האף שניזוק, יחד עם כל הפונקציונליות שלו וכמובן המראה החיצוני שחשוב לא פחות.

כיצד עושים ניתוח אף?

אין דרך אחת לבצע ניתוח אף. יש כל מני טכניקות כירורגיות מגוונות שעושות שימוש בטכנולוגיות ואמצעים מתקדמים המצויים בעולם הרפואה הפלסטי.

לכל כירורג פלסטי יש את סל הכלים, הידע והטכנולוגיה שהוא עובד איתם. מנתח מוסמך צריך להשתמש במגוון דרכים שהוא מכיר ויודע על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור המטופל ולענות על כל הצרכים והציפיות, תוך התחשבות במבנה האף הייחודי בשטח.

כמה זמן ניתוח אף אמור לקחת?

משך הזמן שניתוח אף אורך יכול להשתנות בשל כמה פרמטרים, כמו סוג הניתוח – קוסמטי או פונקציונלי, מבנה האף הקיים, הגישה הניתוחית (“פתוחה” או “סגורה”), חומרת המצב והטכנולוגיה ו/או השיטות בהם משתמשים. ברוב המקרים, ניתן לצפות שהניתוח עצמו ללא התחשבות בהכנות שלפני כן יארך כשעתיים עד שלוש שעות בממוצע.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק