הבחור הזה הקליט שיחה עם אישה מבוגרת שניסתה לשדך לו את הנכדה שלה והתוצאה פשוט קורעת

כל רווק או רווקה יודעים ששידוכים הם מתכון לאסון. אז נכון, לפעמים זה נגמר בסיפור אהבה מהאגדות ואפילו בחתונה, אבל ברוב המקרים, מדובר בפוטנציאל לקטסטרופה, או במקרה הזה, פוטנציאל לשיחה קומית ומצחיקה שנשמעת כמו מערכון מלוטש שנכתב מראש, אבל התפתחה בצורה ספונטנית לחלוטין.

אור פרג, עורך וידאו בן 29, החנה את הרכב שלו בשכונת רמת החייל בתל אביב, בדרכו למקום העבודה שלו כשלפתע ניגשה אליו אישה מבוגרת חביבה וזרה ששאלה לשלומו. אחרי שענה לה ושאל אותה לשלומה בחזרה, ניגשה הקשישה לעניין ושאלה האם יש לו חברה. משם, החלה השיחה להתפתח לכיוון מצחיק ומאוד לא צפוי.

“בשלב הזה התחלתי לפשפש את דרכי אל הטלפון שלי בתקווה שהסיפור יתפתח לכיוון מצחיק. לא חשבתי לרגע שזה יגיע לאן שהגיע” מספר אור בשיחה עם אתר הפטריה. “כשהטלפון היה על מצב הקלטה, הרשיתי לעצמי לחשוף בפניה את הסיבה האמתית בגללה אני לא באמת מעוניין בנכדה שלה, ומשם זה עף למחוזות אחרים”.

 

הסרטון המשעשע הזה עלה לרשת לפני קצת יותר מחמש שנים, אבל מצא את דרכו שוב לחזית הבמה בימים האחרונים לאחר כמה פרסומים חוזרים ברחבי הרשת. “צחקתי נורא מההקלטה ולא כל כך ידעתי מה הצורה הטובה ביותר לחלוק את זה עם החברים בפייסבוק” מספר אור ומוסיף: “ואז הפשוט ניצח. קאט אלי, קאט אליה, השיר If you were gay מתוך המחמר Avenue Q ברקע ולא צריך יותר מזה כלום”.

אגב, אור, שהאהבה הגדולה שלו היא צילומים דוקומנטרים, הספיק לתעד כבר ב-2003, הרבה לפני שזה הפך להיות פופולרי, את היציאה שלו מהארון מול ההורים שלו. כמה שנים מאוחר יותר, פרסם ביחד עם אחותו את ביצוע הליפסינק היפהפה הזה לשיר Part of your world מתוך “בת הים הקטנה”, סרטון שצולם כולו מתחת למים וזכה לקרוב ל-2 מליון צפיות.

“אני מקווה שהאישה הנחמדה שפגשתי ברחוב חשה בטוב, אני מקווה שהיא התפתחה ללמוד בחמש השנים האלו שהומואים הם בני אדם כמו כולם ושהם נורמאליים.” מוסיף אור וחותם את הסיפור עם משפט מנצח: “למזלי אני בזוגיות מאושרת מעל 4 שנים עם אור (כן, כן, אור ואור). אז הנה עוד סיבה למה הנכדה הנהדרת ואני לא נוכל לממש את אהבתינו המיוחלת”.

לייק לפטריה בפייסבוק