פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

15 תמונות שחושפות כיצד נראות הנשים המפורסמות בעולם כשהן ללא איפור

בדרך כלל, כשאנחנו צופים בשחקנים, זמרים או כוכבים מפורסמים, לא משנה אם מדובר בסרט, תכנית ריאליטי, הופעה או כל סיטואציה אחרת, יש מאפיין אחד בולט שמתקיים אצל כולם – הם מתוקתקים ומאופרים בקפידה כך שאף פגם בולט לא ייחשף חלילה לעולם מבעד למצלמה.

אצל גברים, ההבדלים הללו מעט פחות בולטים, אבל כשזה מגיע לנשים המפורסמות, ההבדלים בין הלוק המאופר למראה הטבעי הוא שמים וארץ, כשלעיתים, כפי שתוכלו לראות מיד, דווקא האופציה השניה היא המוצלחת והאטרקטיבית הרבה יותר.

סדרת התמונות הבאה מציגה 15 דוגמאות לכוכבות מפורסמות שלא התביישו או פחדו לפרסם ברשת תמונות שלהן כשהן נטולות איפור לחלוטין, כפי שברא אותן הטבע. בעולם בו אידיאל היופי השתבש לחלוטין באמצעות קסמי הפוטושופ והאיפור, כייף שיש נשים חזקות שלא רואות אף אחד מטר ושוברות את המוסכמות. הנה הן לפניכם.

ליידי גאגא

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

גל גדות

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot)

קמרון דיאז

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz)

ליב טיילר

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liv Tyler (@misslivalittle)

אמיליה קלארק

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @emilia_clarke

ליסה קודרו

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lisa Kudrow (@lisakudrow)

קורטני קוקס

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lisa Kudrow (@lisakudrow)

שאקירה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shakira (@shakira)

טיירה בנקס

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tyra Banks (@tyrabanks)

בלייק לייבלי

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blake Lively (@blakelively)

זואי דשנל

גווינית' פאלטרו

ריס ווית'רספון

אלישיה קיז

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alicia Keys (@aliciakeys)

אדל

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adele (@adele)

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...