האתר הזה יגלה לכם איזה שיר מפורסם כיכב במקום הראשון במצעד ביום בו נולדתם

זוכרים את השנה בה נולדתם ואת כל הדברים הנפלאים שקרו בה מלבד ההגעה שלכם לעולם? בהנחה שאתם אנשים נורמליים ואין לכם שום זיכרון רחוק יותר מגיל 4-5, התשובה שלכם היא כנראה לא. אז נכון, אתם יכולים להריץ חיפוש מהיר על שנת 19XX בגוגל ולקרוא על כל הדברים המרתקים שקרו בה בויקיפדיה, אבל ביננו, אתם לא תעשו את זה, וחוץ מזה, יש לנו הצעה הרבה יותר כיפית עבורכם.

האתר המגניב הזה, שמתרוצץ כבר כמה חודשים ברשת מאפשר לכם לגלות בלחיצת כפתור, או יותר נכון, ארבע לחיצות, איזה שיר מפורסם היה במקום הראשון בשבוע שבו נולדתם. איך זה עובד? אתם מזינים את תאריך הלידה שלכם, לוחצים על כפתור find No.1 song והאתר ימצא עבורכם את השיר המתאים ובנוסף יציג את הקליפ שלו ביוטיוב כדי שתוכלו להיזכר בצלילים שאמא שלכם שמעה ברדיו בדרך לחדר הלידה. אם זה לא מספיק, תוכלו גם לגלות כמה דקות חלפו מאז נולדתם. רמז: מלא.

קליק כאן או על התמונה כדי לגלות את השיר שלכםשירים כשנולדתם 4

כמובן, אתם לא חייבים להיצמד לתאריך הלידה שלכם, ובקלות אפשר להתמכר לשלל חיפושים ותאריכים משמעותיים בחיים שלכם ולזכות בכמה רגעי נוסטלגיה נהדריםמפס הקול של החיים שלכם.

הרצנו לא מעט בדיקות על האתר עם המון תאריכים שונים ולא תאמינו, אבל הוא באמת עובד והתוצאות מדויקות ותואמות את המקומות הראשונים על פי מצעד הבילבורד האמריקאי (מוזמנים לאמת את התוצאה שלכם כאן), אחד המצעדים הוותיקים והמשפיעים בעולם. אז מה יצא לכם? שתפו אותנו בתגובות לפוסט בלינקים לשירים שכיכבו במצעדי הפזמונים בתאריך בו נולדתם.

לייק לפטריה בפייסבוק