פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה לוקח את הכלב הענק שלו להרפתקאות קסומות ברחבי ארצות הברית בסדרת תמונות מופלאה

לפני כמה שנים, עזב הצלם האמריקאי כריסטופר קליין את עיר הולדתו וירג’יניה, ועבר להתגורר עם חברתו בעיר מיניסוטה. כל מי שעבר לגור בעיר אחרת במהלך חייו יודע שלפעמים קשיי ההסתגלות למקום החדש הם לא פשוטים, וגם קליין מצא את עצמו מלא בגעגועים הביתה והרגיש שהוא נקלע לתקופה מדכאת במיוחד בחייו. אלא שאז, בדיוק בנקודת השפל הזאת שלו, החליטה חברתו לאמץ כלב גולדן-דודל מתוק בשם ג’וג’י, ששינה את חייו מהקצה אל הקצה.

“לא ממש תכננתי לאמץ כלב”, מספר קליין, “אבל התאהבתי בו מהרגע הראשון שראיתי אותו. הוא שינה את חיי לחלוטין ואנחנו בלתי ניתנים להפרדה. הוא עזר לי לפתח השקפה חדשה על החיים והשפיע גם על היצירה שלי. אני חייב לו המון”.

למה המון? כי מאז שהכירו אחד את השני, החל קליין לבטא את האמנות שלו באמצעות פוטושופ, והפך את ג’וג’י לשותף בלתי נפרד מהיצירה שלו. יחד, יוצאים השניים להרפתקאות וטיולים רבים במקומות שונים ברחבי הארצות הברית ומצטלמים יחד בשלל סיטואציות משעשעות. את התמונות, עורך קליין כך שהוא גורם לכלב המתוק שלו להיראות עצום בגודלו, מה שמעניק מראה סוריאליסטי ומקסים לתמונות המשותפות של השניים.

 

אספנו עבורכם 25 תמונות נבחרות של כריסטופר וג’וג’י, בגרסה הענקית שלו, ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר בפרופיל האינסטגרם של השניים שצבר עד כה עשרות אלפי עוקבים. נפלא.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...