מצחיק: הקאמבק הגדול של דובי גל

אף פעם לא ביקרתי במחסני תאורה. כנראה שהסטטוס שלי בחיים עדין לא הביא אותי למצב בו אני נדרש לרכוש לעצמי נברשת חדשה, אבל כשהיום הזה יגיע, תהיו בטוחים שתוכלו למצוא אותי שם.

שנה אחר שנה, במחסני תאורה מספקים לנו ספוטים פרסומיים מצחיקים במיוחד בהפסקת הפרסומות לרגל מבצעי 'נברשת שניה בשקל' שלהם, ומצליחים לעשות זאת בכל פעם מחדש באמצעות תסריטים מבריקים וקצרצרים, שמצליחים עם המון יצירתיות לגרום לנו הצופים לברך על הרגע בו נשארנו לצפות בפרסומות ולא זיפזפנו להתעדכן מה קורה בערוץ 1, והכל בפחות מעשר שניות.


שלישיית הפרסומות החדשה של מחסני תאורה מציגה את הקאמבק הגדול של דובי גל, סי היימן ודורון מזר, שלוש שמות מוכרים מאוד לכל מי שחי בארץ בשלושים השנים האחרונות מצד אחד, אך מצד שני, שמות שנעלמו מהנוף שלנו עם השנים וספק אם אי פעם יחזרו לקדמת הבמה ולאור הזרקורים של התרבות הישראלית כפי שהיו מורגלים בעבר.

מעבר לעבודה הטובה של החברים במשרד הפרסום אדלר-חומסקי, אי אפשר שלא לשבח ולפרגן לסי, דובי ודורון על ש"הורידו מכבודם" והסכימו להשתתף בפרסומת שבמובן מסוים, מסתלבטת עליהם. דרוש אומץ רב כדי לעשות מעצמך צחוק בפריים טיים, ובמקרה הזה השלושה יצאו תותחים. שאפו.

באמצעות: דבר המפרסםלייק לפטריה בפייסבוק